X

باربری مرزداران + اتوبار مرزداران

02144763438 تلفن تماس:
باربری مرزداران

یکی از مهمم ترین شعبات ما در باربری شمال تهران، باربری و اتوبار مرزداران می باشد. در این باربری کلیه خدمات حمل بار شامل بسته بندی، حمل بار و چیدمان انجام می پذیرد. کافی است با شماره های ما تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

همان طور که اشاره شد باربری و اتوبار مرزداران از مهم ترین شعبات ما در باربری شمال تهران می باشد. در باربری مرزداران کلیه خدمات حمل و جابجایی بار را که شما از ما در خواست نمایید، با بهترین نیروها و مجهز ترین تجهیزات و ماشین آلات حمل بار ارائه می دهیم. کافی است با شماره های ما تماس بگیرید و آدرس محل مورد نظر را اعلام نمایید. نیروهای ما در سریع ترین زمان کار اسباب کشی شما را انجام خواهند داد. پشتوانه ما رضایت شما عزیزان و نیروهای توانمندمان در امر اسباب کشی می باشد. با ما تماس بگیرید.

باربری و اتوبار مرزداران تهران

بلوار مرزداران بلوار اصلی شهرک ژاندارمری است به طول تقریبی ۳٫۵ کیلومتر که در شمال غرب شهر تهران واقع است. بخش مرکزی این بلوار در ناحیه ۴ از منطقه ۲ شهرداری تهران واقع است و بلواری شرقی - غربی است که بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری را به بزرگراه اشرفی اصفهانی متصل می‌کند.

باربری ما به طور کامل و شفاف همه چیز را به شما توضیح می دهد و قیما ها را اعلام می نماید، تمامی قیمت ها، همان قیمت مصوب اتحادیه می باشد. به عنوان مثال قیمت خاور از مسیر x تا مسیر y ، در داخل تهران 300هزار تومان میباشد. قیمت 300 هزار تومان ذکر شده برای یک سرویس تا حداکثر 3 ساعت است.

انجام کلیه امور مربوط به حمل بار و باربری مرزداران، خدمات بسته بندی لوازم منزل و اسباب کشی حرفه ای، ارسال اتوبار و باربری توسط نیروهای آموزش دیده در محله مرزداران را از ما بخواهید. شما می توانید تنها با یک تماس با یکی از دفاتر غربی یا شمالی ما سفارش اتوبار یا باربری در مرزداران را اعلام نمایید تا تنها در ۱۵ دقیقه خودرو و کارگر به محل سکونت شما اعزام شوند. ما در باربری تهران امیرکبیر بهترین خدمات را به شما ارائه خواهیم داد.

حمل بار مرزداران

هزینه حمل بار در باربری مرزداران

باربری مرزداران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد و با توجه به پرسنل و جدیدترین ابزار بهترین خدمات را به شما ارائه می کند.

خدمات باربری مرزداران شامل :

 • حمل بار 
 • حمل اثاثیه منزل
 • اسباب کشی
 • بسته بندی لوازم منزل
 • حمل جهیزیه عروس
 • و...

ما در باربری مرزداران به صورت شبانه روزی و با مناسب ترین قیمت ها سعی داریم با بهترین کیفیت رضایت همه مشتریان خود را جلب نماییم. هزینه حمل بار در باربری مرزداران به عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله:

 • نوع بار
 • میزان حجم بار
 • مدت زمان اسباب کشی
 • تعداد کارگر باربری
 • تعداد طبقات
 • مسفات بین مبدا و مقصد
 • و بسیار از عوامل دیگر

بنابراین برای اطلاع از نرخ دقیق حمل بار خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

حمل یخچال ساید 

یکی از مهم ترین و سخت ترین مراحل اسباب کشی حمل و جابجایی وسایل سنگین خصوصا یخچال ساید می باشد. این یخچال ها به دلیل وزن بسیار بالا در هنگام جابجایی مشکل ساز هستند. کمک گرفتن از افراد توانمند و با تجربه در زمینه حمل ساید می تواند شما را در این امر بسیار کمک نماید. به این نکته دقت نمایید که برای حمل یخچال ساید داشتن قدرت بدنی تنها کافی  نیست. داشتن تجربه و مهارت، همچنین تجهیزات لازم کمک می کند تا یخچال را بدون هیچ آسیبی به راحتی جابجا نمایید. بنابراین کمک گرفتن از افرادی غیر از کارگران حمل ساید باربری ها، بسیار کار اشتباهی است و در صورت صدمه دیدن یخچال هیچ کس پاسخ گو نخواهد بود.

کارگر باربری

از دیگر خدمات ما در باربری مرزداران، کارگر باربری و اسباب کشی می باشد. این افراد در زمینه اسباب کشی آموزش دیده و در امر جابجایی بار بسیار متبحر هستند. همان طور که گفته شده حمل بار با زور بازو کافی نیست و باید فرد دارای هوش و درایت نیز باشد. سلامت جسم و روح اولین و مهم ترین ملاک برای انتخاب کارگر باربری است.چرا که کار باربری و یا خدمات باربری باید به دست کسی سپرده شود که سلامت جسم و روحش تایید شده باشد. کارگران شرکت اتوبار امیرکبیر همگی گزینش شده هستند و جز بهترین و با اخلاق ترین افراد مجموعه ما می باشند.

از دیگر شعبات باربری شمال تهران می توان به موارد زیر اشاره داشت:

باربری پونک

باربری صادقیه

باربری گیشاامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید