X

هزینه حمل بار و اسباب کشی در باربری سیدخندان + اتوبار سیدخندان

02144763438 تلفن تماس:
باربری و اتوبار سید خندان

از مهم ترین شعبات باربری در شمال تهران، باربری و اتوبار سیدخندان می باشد. کارگر باربری، بسته بندی لوازم منزل، جابجایی بار همگی از خدمات ما در باربری و اتوبار سیدخندان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری و اتوبار سیدخندان از فعال ترین و پردرخواست ترین شعبات باربری شمال تهران می باشد. در این باربری تمام خدمات حمل بار و اسباب کشی انجام می پذیرد. باربری و اتوبار سید خندان یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری تهران امیرکبیر بوده که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده سید خندان برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار سیدخندان را با بیش از 20% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

سیدخندان شامل خیابان های مهمی  مانند: خیابان جلفا، خیابان ارسباران و خیابان خرمشهر می باشد.

خدمات باربری سیدخندان

همان طور که اشاره شد در باربری سیدخندان کلیه خدمات باربری و حمل بار انجام می پذیرد. از جمله مهم ترین خدمات باربری می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • باربری و حمل بار بین شهری و درون شهری
 • بسته بندی لوازم منزل
 • کارگر باربری
 • ماشین های حمل بار مجهز
 • چیدمان لوازم و  اثاثیه منزل
 • حمل جهزیه 
 • حمل و جابجایی لوازم سنگین مانند یخچال ساید، گاوصندوق و...

هزینه حمل بار و اسباب کشی در سید خندان

باربری سیدخندان، خدمات بی نظیر اتوبار سیدخندان با قیمت مناسب و کیفیت غیر قابل رقابت و همچنین تخصص و تجربه بالا و کادر باربری متخصص، آن را به مناسب ترین باربری و اتوبار جهت حمل بار تبدیل کرده است. ما معتقدیم که بهترین روش تبلیغ، ارائه خدمات با کیفیت و نیروی متخصص با سطح روابط عمومی بالا و تعهد در ارایه خدمات است و برای رسیدن به این منظور سطح خود را هر روز ارتقاء داده ایم و مفتخر هستیم که جزو برترین ها باشیم.

هزینه حمل بار در اتوبار سید خندان بسیار مناسب است و کاملا منطبق بر هزینه های مشخص شده توسط اتحادیه می باشد. البته هزینه حمل بار در باربری سید خندان به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی توان برای تمام مسیرهای و سرویس های هزینه یکسانی را در نظر گرفت.

باربری و اتوبار سیدخندان

باربری تهرانپارس، باربری صادقیه، باربری زعفرانیه از دیگر شعبات باربری امیر کبیر می باشد.

عوامل تعیین کننده نرخ حمل بار

 1. میزان و حجم بار
 2. نوع بار
 3. مسافت بین مبدا و مقصد
 4. زمان اسباب کشی و تعداد کارگران باربری
 5. تمایل به استفاده از تمام و یا بخشی از خدمات باربری مانند بسته بندی و چیدمان
 6. نوع ماشین حمل بار 
 7. میزان ترافیک و ..

برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با مشاوران باربری سید خندان تماس بگیرید.

بسته بندی بار و اثاثیه منزل و برنامه ریزی اصولی

اسباب کشی و حمل وسایل امری است که ممکن است در یک روز تمام نشود. بلکه مدت بیشتری برای آن باید صرف شود. داشتن یک برنامه مشخص باعث می شود تا نظم برقرار شده و اوامر باربری با سرعت بهتری پیش بروند. باربری سیدخندان نیز از این موضوع آگاه بوده و هر اصلی که بتواند به تیم باربری جنوب جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان کمک کند اجرا خواهد شد.

بسته بندی لوازم منزل و سایر کالاها یکی از مواردی است که باید در حین حمل و نقل و جابجایی باربه آن توجه زیادی را داشت، اگر بسته بندی را با دقت و طبق اصول انجام دهید مطمئن هستید که در خانه جدیدتان وسایل منزلتان را سالم تر تحویل خواهید گرفت. باربری و اتوبار سیدخندان با داشتن تجربه در زمینه اسباب کشی و حمل بار در خدمت مشتریان خواهد بود تا خدمات خود را به شما ارائه دهد.

کارگر باربری در اتوبار سیدخندان

کارگر باربری

از جمله مهم ترین خدمات در باربری ها که در طول اسباب کشی می تواند خدمتی مفید باشد، ارسال کارگران حمل بار و اسباب کشی می باشد. این افراد کاملا آموزش دیده و با مسائل حمل بار و باربری کاملا آشنا هستند. کارگر باربری خالی بدون ماشین حمل بار و سایر خدمات به محل اعزام می شود. در این صورت بارهای باید با ماشین خودتان حمل شود. این مورد برای بارهای کم حجم و سبک توصیه می شود. اما اگر میزان بارهای شما زیاد است حتما از ماشین حمل بار مخصوص مانند: وانت، نیسان، خاور، ایسوزو و... استفاده نمایید. برای استفاده از خدمات کارگر باربری با ما تماس بگیرید.

حمل یخچال ساید 

یخچال ساید یکی از وسایل سنگین و بدقلق هنگام اسباب کشی می باشد. این یخچال ها دارای وزن بسیار بالایی هستند و اگر از افراد ماهر برای حمل استفاده نکنید بدون شک دچار آسیب و صدمه به یخچال خواهد شد. کارگر حمل ساید افراد با توانایی بدنی بالا می باشند که از تخصص کافی برای حمل انواع بخچال ساید برخوردارند. کارگر حمل ساید معمولا توسط شرکت های باربری آموزش دیده اند، از این رو همواره توصیه می شود اگر قصد جابه جایی یخچال ساید خود را دارید حتما با شرکت های باربری مناسب تماس بگیرید تا آن ها خود کارگر مناسب را ارسال کنند.

حمل بار سیدخندانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید