X

هزینه حمل بار و اسباب کشی در باربری سهروردی

02144763438 تلفن تماس:
باربری و اتوبار سهروردی

باربری سهروردی از مهم ترین شعبات ما در باربری امیر کبیر می باشد. برای استفاده از خدمات حمل بار و اسباب کشی در این محله با ما در تماس باشید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

همان طور که اشاره شد، باربری و اتوبار سهروردی از شعبات مهم و پردرخواست باربری تهران امیر کبیر می باشد. در این باربری تمام خدمات حمل بار و اسباب کشی صورت می پذیرد. در باربری سهروردی محدوده خواجه عبداله، بنی هاشم، خیابان دبستان و جلفا سرویس دهی می شود.همچنین منطقه سهروردی شمالی و جنوبی، مطهری و بهشتی در انحصار باربری امیرکبیر می باشد. باربری سهروردی از شعبات باربری شمال تهران می باشد.

 خدمات حمل بار و اسباب کشی شامل در سهروردی:

خیابان سهروردی شمالی و جنوبی از جمله مناطق تحت پشتیبانی ما در امر حمل و نقل می باشد، که از حمل بارهای سبک تحت عنوان وانت بار شروع و تا حتی ترانزیت کالا و ارسال بار بین المللی مانند باربری ترکیه، قابل ارائه به مشتریان باربری امیرکبیر در شعبه سهروردی می باشد، پس با توجه به این نوع پوشش دهی شما میتوانید کامل ترین خدمات حمل کالا را از ما دریافت نمایید حتی در مقیاس بین المللی.

 • بسته بندی بار
 • کارگر باربری
 • ماشین حمل بار
 • لوازم بسته بندی
 • چیدمان وسایل
 • حمل وسایل سنگین و بزرگ مانند یخچال ساید
 • حمل وسایل منزل: ما با بیش از دو دهه تجربه در زمینه  باربری و اتوبار در استان تهران آماده ارائه برترین سرویس اتوبار در تهران جهت اثاث کشی منزل می باشد.

برای استفاده از این خدمات می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

شماره باربری در سهروردی

محدوده حمل بار در باربری سهروردی

اگر قصد سفارش باربری و اتوبار دارید اولین کاری که باید بکنید این است که یک شرکت باربری مطمئن در محدوده خود پیدا کنید. اتوبار امیرکبیر یکی از شعباتی که دارد در منطقه سهروردی است که قسمت های خیابان سهروردی، خیابان خرمشهر، خیابان هویزه، خیابان آپادانا، خیابان بهشتی، خیابان مطهری، خیابان میرزا شیرازی، خیابان کاوسی فر، خیابان عباس آباد، خیابان عربعلی، خیابان اندیشه و ..... را پوشش میدهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. برای استفاده از خدامت حمل در سایر مناطق تهران و حتی حمل بار به شهرستان نیز می توانید با ما تماس بگیرید. از دیگر شعبتان باربری امیر کبیر می توان به این موارد اشاره داشت:

باربری پاسداران

باربری مرزداران

باربری قیطریه

 ویژگی هایی باربری سهروردی

 • توانایی ارائه خدمات vip در محدوده سهروردی و دیگر مناطق تهران
 • قیمت مناسب با توجه به خدمات درخواستی
 • اعلام زمان مناسب برای حمل بار مورد نظر
 • توانایی ارسال کارشناس حضوری در محل
 • پاسخگویی تمام وقت حتی ایام تعطیل
 • ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر
 • ماشین های حمل بار سالم و مجهز
 • وسایل بسته بندی مدرن
 • کارگران، رانندگان و کارکنان زبده، آموزش دیده و خوش برخورد

اتوبار و باربری سهروردی

قیمت و هزینه حمل بار در محدوده سهروردی

نرخ ها و قیمت های باربری امیرکبیر در سهروردی کاملا منصفانه و راضی کننده هستند زیرا ما با این تعرفه ها سعی در جذب مشتری و رضایت مشتری داریم. فقط توجه داشته باشید که پایین بودن قیمت های ما دلیل بر بی کیفیتی کار ما نیست و فقط کافیست باربری را یک بار با ما تجربه کنید تا مشتری ثابت ما در این زمینه شوید.

یکی از خدمات ویژه ما تضمین و بیمه وسایل شما از مبدا تا مقصد است زیرا ما از کار پرسنل و ماشین های نقلیه خود مطمئن هستیم و قصد داریم مشتریا راضی باشند و جذب شوند زیرا تنها سرمایه ما مشتریان عزیز در تمامی مناطق تهران و کرج هستند.

بسته بندی لوازم منزل

اتوبار سهروردی با داشتن نیروهای متخصص در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل و دارا بودن بهترین تجهیزات بسته بندی، آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد. همجین امکان فروش وسایل بسته بندی در این باربری امکان پذیر می باشد که در صورت نیاز خودتان اقدام به بسته بندی وسایل نمایید. یکی از مهمترین دغدغه‌های افرادی که قصد جابجایی اثاثیه منزل یا وسایل اداری خود را دارند، نحوه بسته بندی و سالم بودن آنهاست. بسته بندی صحیح از چهار جهت حائز اهمیت است:

 1.  بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم به صورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی می‌گردد.
 2. بسته بندی اسباب منزل و شرکتها به شکل درست، باعث عدم آسیب آنها هنگام بار و جابجایی می‌شود.
 3.  نوع بسته بندی در انتخاب خودرو نیز بسیار تأثیر گذار است. وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده‌اند جای کمتری را اشغال می‌کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری لازم دارد و از این طریق بر قیمت حمل بار نیز تأثیر می‌گذارد.
 4. زمانی که وسایل منزل به شکلی درست بسته بندی شوند، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید بسیار سریع تر انجام می‌گیرد.

برای انجام خدمات بسته بندی لوازم منزل با باربری و اتوبار سهروردی تماس بگیرید.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری سهروردی

برای دریافت کلیه خدمات باربری سهروردی در جهت اسباب کشی و حمل بار با شماره های درج شده در سایت باربری امیر کبیر تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید