X

هزینه حمل بار در اتوبار و باربری حکیمیه

02144763438 تلفن تماس:
باربری و اتوبار حکیمیه

شعبه باربری حکیمیه، از مهم ترین شعبات باربری امیرکبیر می باشد. در اتوبار حکیمیه تمام خدمات حمل بار و اسباب کشی صورت می پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری حکیمیه از شعبات باربری شمال تهران، در باربری امیرکبیر می باشد. این شعبه از باربری تهران دارای بهترین ومجهزترین تجهیزات و ماشین آلات حمل بار در تهران می باشد. اگر قص اسباب کشی و حمل بار در این منطقه از تهران را دارید با ما در باربری امیرکبیر تماس بگیرید. ما امکان ارسال بار به تمام نقاط تهران و ایران، همچنین حمل بار به سایر نقاط دنیا را برای شما فراهم کرده ایم. باربری امیر کبیر یک باربری بین شهری، درون شهری و بین المللی می باشد. حمل بار بین المللی مانند: حمل بار به ترکیه و حمل بار به آلمان.

ما در باربری حکیمیه بهترین و مجهزترین ماشین های حمل بار را در اختیار داریم. انواع ماشین حمل بار مانند:وانت بار، کامیون و کامیونت.

کارگر باربری و اسباب کشی هم از مهم ترین خدمات و درخواست های مشتریان در اتوبار حکیمیه می باشد.

ارائه بیمه و بارنامه معتبر شرکتی برای بارهای داخل شهری.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات در زمینه باربری و اسباب کشی با ما در باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

02144762571          02122347606

باربری حکیمیه تهران

حکیمیه یکی از مناطق شمال شرق تهران است که دارای قدمت بسیار بالای از لحاظ شهر نشینی است. این منطقه از شمال به اتوبان بابایی و از جنوب به جاده دماوند مرتبط می شود، از غرب نیز به لویزان و خیابان اتحاد و از شرق نیز به پارک جنگلی سرخه حصار و جاده تلو مرتبط میشود. باربری حکیمیه دارای وسایل نقلیه استاندارد مثل خاورهای مسقف و روباز می باشد.  این ماشین های حمل بار کاملا به صورت استاندارد بوده تا سلامت بار شما در طول جابجایی تضمین نماید، کاملا مجهز به آخرین سیستم های حمل و نقلی استاندارد و هدایت این قبیل از وسایل نقلیه توسط رانندگان با تجربه صورت می گیرد.

بلوار بابائیان، خیابان شکوفه،لاله، بلوار بهار از مهم ترین مناطق حکیمیه می باشند.

در اتوبار حکیمیه می توانید به سرعت کار حمل بار و جابجایی خود را با کمترین هزینه انجام دهید. فقط کافی است با باربری و اتوبار امیر کبیر تماس بگیرید.

هزینه حمل بار در اتوبار حکیمیه

این باربری دارای انواع وانت بار و نیسان بار می باشد. استفاده نمودن از وانت بار و نیسان بار جهت حمل و نقل وسایل نیمه سنگین کاملاً به صرفه‌تر از خاورهای مسقف می باشد چرا که این وسیله نقلیه استاندارد هزینه کمتری دارند و شما می توانید با کمترین هزینه یک وسیله ی نیمه سنگین خود مثل یخچال را از مبدا به مقصد مشخص جابجا نمایید. تمامی وانت بارها و نیسان بارهای این باربری مجهز به تجهیزات استاندارد بوده و برای جابجایی بهترین گزینه می باشد. به طورل کلی هزینه حمل بار به عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله:

  • میزان و حجم بار
  • تعداد و نوع ماشین حمل بار
  • کارگر باربری
  • بسته بندی لوازم
  • فاصله بین مبدا و مقصد و...

بنابراین برای اطلاع از نرخ و هزینه دقیق اسباب کشی در حکیمیه بهتر است با مشاوران ما در باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

کارگر باربری

از مهم ترین خدمات ما در باربری حکیمیه ارسال کارگر باربری برای کمک به شما در امر بسته بندی، جابجایی بار و چیدمان است. این افراد جز بهترین نیروهای باربری ما بوده و تمام آموزش دیده و با اخلاق هستند. اگر برای حمل و جابجایی از کارگر های گذری کمک بگیرید در صورت خسارت کسب پاسخ گوی شما نخواهد بود. یکی از مهمترین فاکتورهای برای استفاده و کمک گرفتن از کارگر اسباب کشی ، هزینه کارگر اسباب کشی و هزینه کاگر برای حمل بار و لوازم و اثاثیه منزل است. ما در اتوبار حکیمیه با وجود کارگران زبده و آموزش دیده در زمینه حمل بار با قیمت مناسب و ارزان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. 

از دیگر شعبات باربری تهران می توان به باربری زعفرانیه، باربری ونک و باربری تهرانپارس اشاره داشت.

حمل یخچال ساید

اگر در زندگی خود زمانی مستاجر بوده باشید یا به هر دلیل خانه را عوض کرده باشید، قطعاً با مشکلات ناشی از حمل وسایل سنگین و گران بها چون یخچال و فریزر ساید بای ساید آشنا هستید. حمل وسایل سنگین خانگی هم مشکل است و هم حساس. این کار نیاز به دقت، فراست و زکاوت دارد. داشتن زور بازو برای حمل بار نیاز است. حمل یخچال ساید خود را به کارگران زبده و آموزش دیده اتوبار حکیمیه بسپارید. باید بدانید برای حمل وسایل سنگین فقط زور بازو کافی نیست و باید از تجربه و تجهیزات لازم نیز برخوردار باشید.

بسته بندی لوازم منزل در باربری حکیمیه

بسته بندی لوازم منزل

هنگام جمع آوری وسایل باید دقت کافی را داشته باشید تا وسایل شما کمترین آسیب را ببیند. حتی میتوانید این کار را به افراد با حوصله و با تجربه در این زمینه بسپارید. نیروهای باربری ما در این زمینه می توانید به شما کمک نمایند. بهترین نیروها برای بسته بندی لوازم شما با تجهیزات مدرن و به روز. این گونه دیگر نگران آسیب رسیدن به وسایل خود نخواهید بود. اتوبار امیرکبیر با سالها تجربه در ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و اسباب کشی منازل آماده ارائه خدمات حرفه ای خود جهت بسته بندی اثاثیه منزل و وسایل اداره و شرکت ها و کارخانه ها است. به منظور استفاده از خدمات بسته بندی لوازم منزل با باربری و اتوبار حکیمیه تماس بگیرید.
 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید