X

هزینه حمل بار به آلانیا

02144763438 تلفن تماس:
باربری آلانیا
یکی دیگر از خدمات باربری امیرکبیر در زمینه حمل بار به ترکیه، حمل بار و ارسال بار به آلانیا می باشد. برای استفاده از خدمات باربری آلانیا با ما تماس بگیرید.
باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

ارسال بار به آدرس شما در ترکیه

مهم ترین خدمات باربری امیرکبیر در زمینه باربری بین المللی باربری ترکیه می باشد. از مهم ترین شعبات ما برای ارسال بار به ترکیه می توان به باربری آلانیا اشاره داشت. این باربری امکان ارسال بار و اثاثیه منزل به آلانیا را فراهم کرده است. هزینه حمل بار به آلانیا در باربری امیرکبیر کالا منصفانه محاسبه شده است و تمام خدمات حمل بار مانند انجام کارهای گمرک و بسته بندی را برای شما انجام خواهیم داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل بار به آلانیا و هزینه حمل بار با ما در باربری آلانیا تماس بگیرید. باربری آلانیا از مهم ترین شعبات باربری امیرکبیر می باشد. آلانیا شهری است با آب و هوای بسیار مناسب که از لحاظ گردشگری و رونق اقتصادی بسیار جای پیشرفت دارد. در هنگام حمل بار به آلانیا مسافران و گردشگران بیشتر نگران این مطلب هستند که در هنگام جابجایی و ارسال بار به شهر آلانیا به لوازم آن ها آسیبی وارد نشود. ما در باربری امیرکبیر با ارائه ی خدمات پیشرفته و اصولی درباره بسته بندی و استفاده از بهترین کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم و بارهای شما، همچنین استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی، بهترین خدمات را برای هم میهنان عزیز ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر آلانیا را دارند ارئه نموده است.  با ما تماس بگیرید از هزینه حمل بار به آلانیا و دیگر خدمات مربوطه مطلع شوید.

همچنین از دیگر خدمات باربری ما در زمینه حمل بار به ترکیه می توان به باربری استانبول به تهران و حمل بار به آنتالیا اشاره داشت.

بهترین روش حمل بار به آلانیا

برای حمل و ارسال بار به آلانیا روش های متفاوتی وجود دارد که بسته به نوع بار و بودجه اختصاصی برای حمل بار به آلانیا می توانید یکی از این روش ها را برگزینید:

 • حمل زمینی بار
 • حمل هوایی
 • حمل دریایی

معمولا برای بارها با حجم کم و اصطلاحا حمل خرده بار ارسال بار با هواپیما توصیه می شود. اما برای ارسال بار به صورت تناژ حمل زمینی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای ارسال بار آلانیا باشد. برای انتخاب بهترین روش حمل بار به آلانیا می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از مشاوره همکاران ما در این زمینه بهره مند شوید. برای حمل زمینی بار از ترانزیت های مجهز و مدل روز استفاده می شود. هزینه ترانزیت حمل بار به آلانیا مانند سایر شهرهای کشور ترکیه محاسبه می شود و مسافت مهم ترین عامل اختلاف قیمت برای حمل بار از شهرهای مختلف ایران به آلانیا می باشد.

همچنین می توانید از خدمات باربری ترکیه به ایران نیز بهره ببرید. ما در باربری امیرکبیر امکان ارسال بار از ایران به ترکیه و بالعکس را برای شما فراهم آورره دیام.

بسته بندی بار در باربری آلانیا

حمل اثاثیه و لوازم منزل به آلانیا ترکیه با تریلی ترانزیت

 با توجه به موج بسیار گسترده مهاجرت از ایران به سایر کشور ها از جمله کشور ترکیه و ارسال اثاثیه منزل و لوازم خانگی از ایران به ترکیه، باربری امیرکبیر ضرورت ارائه خدمات اثاث کشی از ایران به ترکیه را بررسی نموده و آماده ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل به تمام نقاط ترکیه می باشد. 

 ارسال اثاثیه منزل به آلانیا توسط باربری امیرکبیر به دو صورت زمینی و هوایی انجام خواهد شد و شرکت ما به صورت زمینی ماشین های مجهزی را به شما ارائه می دهد. باربری آلانیا برای ارائه هر چه بهتر خدمات حمل اثاثیه به آلانیا اقدام به ارائه مشاوره رایگان به شما مشتریان گرامی کرده است. 

ارائه خدمات در تمام روزهای هفته برای ارسال بار به آلانیا و خدمات ارسال اثاثیه به آلانیا را با تخفیف ویژه را تنها می توانید در باربری امیرکبیر تجربه کنید.

ما با داشتن کارشناسان متخصص در زمینه باربری آماده ارائه خدمات ایمن حمل اثاثیه منزل به آلانیا به شما مشتریان عزیز می باشیم.

هم اکنون با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از خدمات ما آگاه شوید.

بسته بندی اصوصلی و حرفه ای

یکی از مهم ترین اقدامات برای ارسال بار و اثاثیه منزل و شرکت به مقاصد دور و خارج از کشور بسته بندی اصولی بارها می باشد تا کمترین آسیب به بارها وارد شود. در باربری آلانیا نیز سعی بر آن است تا با یک بسته بندی حرفه ای توسط افراد با تجربه و با استفاده از ابزار و تجهیزات باربری، لوازم و اثاثیه شما بدون خسارت و صدمه ای به مقصد برسد. این خدمات را تنها می توانید در یک باربری حرفه ای دریافت نمایید.

توصیه می شود برای حمل بار و اثاثیه منزل به آلانیا به هیچ وجه خودتان اقدام به بسته بندی اثاثیه ننمایید زیرا با روش های بسته بندی اصولی آشنایی ندارید و همچنین تجهیزات لازم برای بسته بندی را نیز در اختیار ندارید و با این کار به احتمال زیاد به وسیله خود صدمه خواهید رساند. 

حمل بار به آلانیا

بسته بندی بار آلانیا

حمل خرده بار و دربستی 

در حمل بار به روش خرده بار، بار ارسالی شما و چند مشتری دیگر در یک خودروی حمل بار قرار خواهند گرفت. هزینه پایین حمل اثاثیه منزل به آلانیا در این روش نسبت به روش دربستی از مزایای آن به شمار می رود. در روش حمل بار دربستی سریع بودن ارسال اثاثیه منزل به آلانیا ، از مزایای این روش محسوب می شود. از معایب این روش می توان به هزینه بیشتر حمل بار اشاره کرد.

حمل زمینی بار به آلانیا

حمل بار به آلانیا به صورت زمینی با انواع ماشین های مجهز حمل بار را از شرکت ما بخواهید. در ارسال بار به آلانیا به صورت زمینی از خودروهای باربری تریلی ترانزیت و کامیونت مسقف استفاده می شود. حمل بار به آلانیا به صورت زمینی یکی از روش های پرطرفدار بین مشتریان می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های بابری آلانیا به صورت زمینی می توان به هزینه کمتر ارسال بار به نسبت روش های دیگر و حمل بار بصورت درب (مبدا) به درب (مقصد) اشاره داشت.

حمل هوایی بار به آلانیا

باربری امیرکبیر حمل بار به آلانیا را به صورت هوایی در تمام روزهای هفته انجام می دهد و در سریع ترین زمان بارهایتان را در مقصد مورد نظرتان تحویل می دهد. ارسال بار به آلانیا به صورت هوایی به دلیل این که قیمت بیش تری نسبت به زمینی دارد افراد کمی این روش را انتخاب می کنند.

دلیل این که قیمت حمل بار به آلانیا به صورت هوایی بیش تر از زمینی می باشد این است که بارها بر اساس وزن و حجم نیز محاسبه می شود. اما مزیتی که ارسال بار هوایی دارد این است که در مدت زمان کوتاه تری بارتان را دریافت می نمایید. باربری بین المللی امیرکبیر متخصص باربری به آلانیا به صورت هوایی و زمینی می باشد و با ما نگران هزینه و امنیت بارهایتان نباشید.

هزینه ارسال بار به آلانیا

هزینه ارسال بار به آلانیا به فاکتورهای مختلفی از جملهک

 • وزن بار
 • ابعاد بار
 • بسته بندی بار
 • شهر محل ارسال بار
 • و …

بستگی دارد. با این حال برای اعلام دقیق هزینه ها، کارشناسان باربری امیرکبیر به صورت رایگان به بازدید و بررسی اثاثیه شما می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند. با این حال اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به محل اثاثیه منزل وجود نداشته باشد هم، جای نگرانی نیست. با توضیحات و یا عکس و فیلم ارسال کارشناسان ما می توانید به شما قیمت و نرخ حمل بار به آلانیا را اعلام نمایند.

هزینه باربری و حمل بار به آلانیا

درباره آلانیا بیشتر بدانید.

آلانیا (به ترکی استانبولی: Alanya)، شهری تاریخی در ترکیه است که در ۱۳۵ کیلومتری شهر آنتالیا قرار دارد. در این شهر اماکن گردشگری فراوانی وجود دارد. آلانیا از شمال به رشته کوه‌های توروس و از جنوب به دریای مدیترانه و از شرق به قاضی پاشا و از غرب به ماناوگات و سیده منتهی می‌شود. آلانیا به دلیل موقعیت استراتژیکی خود که در یک شبه جزیرهٔ کوچک در دریای مدیترانه در پایین کوه‌های توروس قرار گرفته‌ است، همیشه به عنوان یک دژ محکم برای بسیاری از امپراطوری‌های مستقر در مدیترانه مانند بطلمیوسی و سلوکی و روم و بیزانس و امپراطوری عثمانی به‌شمار رفته‌ است.  اگر بخواهیم به همسایگان خارجی شهر آلانیا نیز اشاره داشته باشیم، باید از کشور قبرس یاد کنیم. در واقع آلانیا، آدانا و مرسین سه شهر ترکیه هستند که به قبرس، سوریه و لبنان دسترسی خوبی دارند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • ندا حسینی
  در مورد حمل بار به آلانیا می خواستم اطلاعاتی داشته باشم. چند روزه انجام میشه و هزینه ارسال کل اثاثیه منزل به آلانیا چقدره؟
  • مدیر سایت

   با سلام. زمان حمل بار به شهرهای ترکیه بسته به نوع حمل بار متغییر می باشد. حمل زمینی معمولا بین 4 تا 8 روز زمان می برد. در مورد هزینه حمل بار به آلانیا هم می توانید با همکاران ما تماس گرفته و توضیحات لازم را ارائه دهید تا قیمت نهایی به شما اعلام شود.

تماس بگیرید