X

هزینه حمل بار و اثاثیه منزل به آنکارا، باربری آنکارا

02144763438 تلفن تماس:
باربری آنکارا
یکی از مهم ترین شهرهای ترکیه آنکارا می باشد. افراد زیادی تمایل به مهاجرت و ارسال بار به آنکارا را دارند. برای استفاده از خدمات باربری آنکارا می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.
باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

ارسال بار به ترکیه

از مهم ترین خدمات باربری امیر کبیر در زمینه حمل بار به ترکیه، ارسال و حمل بار به آنکارا می باشد. این باربری تمام خدمات باربری آنکارا شامل بسته بندی، بارگیری، انجام کلیه امور گمرکی و صدور بارنامه و بیمه نامه معتبر و تحویل بار در آدرس شما در آنکارا را انجام می دهد. فقط کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از کارشناسان ما درخواست خدمات نمایید. بهترین خدمات و مناسب ترین هزینه حمل بار به آنکارا را می توانید در باربری امیر کبیر تجربه نمایید.

حمل بار به آنکارا چگونه صورت میگیرد؟

برای حمل بار به آنکارا شما در ابتدا باید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. شما باید درخواست ارسال بار به آنکارا را در میان بگذارید. کارشناسان ما بعد از پرسیدن سوالاتی شما را به طور کامل راهنمایی خواهند نمود و در صورت نیاز و تمایل شما اقدام به بازدید حضوری بارهای شما می نمایند. البته اگر امکان بازدید حضوری وجود نداشت می توانید با ارسال عکس و تصویر نیز از مشاوره همکاران ما بهره مند شوید. در نهایت میزان هزینه ارسال بار به آنکارا و روش حمل بار مشخص می شود و در زمان مقرر کارهای ارسال انجام می شود. 

خدمات باربری آنکارا در شرکت امیر کبیر می تواند به صورت باربری درب به درب صورت بگیرد. یعنی بارها و اثاثیه منزل از ادرس شما در مبدا بارگیری می شود و در ادرس مقصد در آنکارا تحویل شما داده می شود. شما با خیال راحت می توانید امر ارسال اثاثیه منزل خود به آنکارا را به تیم حرفه ای باربری امیر کبیر بسپارید.

از دیگر خدمات ما در زمینه باربری ترکیه می توان به حمل بار به آلانیا، باربری استانبول به تهران و حمل بار به آنتالیا اشاره داشت.

هزینه ارسال بار به آنکارا چقدر است؟

هزینه ارسال اثاثیه به آنکارا به فاکتورهای بسیار متفاوتی از جمله:

  • وزن بار
  • ابعاد بار
  • شهر محل ارسال بار
  • و …

بستگی دارد، با این حال برای اعلام دقیق هزینه حمل اثاثیه به آنکارا، کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه را انجام می دهند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می نمایند. اما اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به محل اثاثیه منزل هم وجود نداشته باشد نیز، جای نگرانی نیست. همان طور که اشاره شد با ارسال عکس و فیلم نیز امر مشاوره صورت می گیرد.
باید بدانید اگر در شهرستان هستید و قصد ارسال بار به ترکیه را دارید هزینه حمل بار شما گران تر از هزینه حمل بار از تهران به ترکیه می شود.

همچنین می توانید برای ارسال بار از ترکیه به ایران نیز از خدمات ما بهره مند شوید.

مسافرت و فریت بار به آنکارا، ارسال بار هوایی

آنکارا پایتخت ترکیه و مرکز سیاسی این کشور است و بعد از شهر استانبول این شهر بزرگترین قطب اقتصادی ترکیه است از این رو بیشتر مسافران بین المللی این شهر را برای اقامت انتخاب می کنند. ترکیه به دلیل هم مرز بودن با کشورمون همه ساله مسافران زیادی از کشورمون به این شهر به خصوص آنکارا مسافرت می کنند همچنین می توان بعد از استانبول که ایرانیان مقیمش زیاد تر است دومین شهر برای ایرانیان در نظر گرفت که در آنجا اقامت می کنند.

خدمات باربری امیرکبیر برای فریت بار به آنکارا

  1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل به صورت تخصصی و استاندارد
  2. بارگیری بارها جهت حمل بار زمینی، دریایی و هوایی
  3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر(در صورت نیاز می توانید خودتان کارهای گمرک را انجام داده و یا نظارت داشته باشید.)
  4. پالت بندی محموله در صورت نیاز
  5. اخذ بارنامه برای ارسال بار به آنکارا 

بسته بندی تخصصی بار 

یکی از مهم ترین خدمات ما در باربری امیر کبیر بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. برای ارسال بار به آنکارا و سایر شهرهای کشورهای خارجی به دلیل مسافت طولانی و احتمال آسیب ریدن به وسایل و بارها باید امر بسته بندی بسیار دقیق و حرفه ای صورت بگیرد. بسته بندی اثاثیه چه داخلی و چه خارجی بسیار اهمیت دارد .بسته بندی اگر به صورت منظم انجام نشود، باعث سردرگمی و آسیب دیدن وسایل خواهد شد. ما در باربری امیرکبیر بسته بندی بار و اثاثیه را با جدیدترین متد و به روزترین وسایل کاملا تخصصی انجام می دهیم.

بسته بندی برای ارسال بار به آنکارا

انجام کلیه امور گمرک و بارنامه

شاید واژه ی حمل و نقل بین المللی و ارسال بار به خارج از کشور کمی نگران کننده باشد ولی ما به شما این نوید را می دهیم که بارتان را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین شکل بدون آسیب رسیدن به بار و اثاثیه و بدون دخالت شما در امور گمرکی و تشریفات از کشور به تمامی کشورها و شهرهایشان از جمله آنکارا حمل و نقل نماییم. بارها و وسایل شما بعد از ارسال به گمرک ترکیه می تواند به کمک ترخصی کار شرکت دریافت و به ادرس شما ارسال شود و نیازی به حضور شما در گمرک نخواهد بود. البته در صورت تمایل می توانید خودتان کار ترخیص را انجام دهید.

مدت زمان ارسال بار به آنکارا

ارسال بار به شهرهای ترکیه بسته به نوع حمل بار متفاوت است. بیشترین درخواست برای ارسال بار به ترکیه حمل زمینی بار می باشد که معمولا حمل با ترانزیت بین 5 تا 7 روز به طول می انجامد. حمل هوایی بار هزینه بیشتری دارد و معمولا برای حمل خرده بار مورد استفاده قرار می گیرد و زمان حمل نیز کمتر از حمل زمینی می باشد.

حمل خرده بار به آنکارا ترکیه

دیگر نگران حمل خرده بار به کشور ترکیه و خارج از کشور را نداشته باشید.حمل بارتان را به ما بسپارید .بهترین کیفیت ، نازل ترین قیمت و بهترین خدمات را از ما دریافت خواهید کرد.فقط کافیست که با ما تماس حاصل نمایید .حمل خرده بار ، بار ، اثاثیه ی منزل ، لوازم سنگین و...به شهر آنکارا با بسته بندی حرفه ای و تخصصی جزو خدمات شرکت اتوبار همسایه می باشد.

بهترین روش حمل بار به آنکارا چیست؟

اولین سوالی که برای ارسال اثاثیه منزل به آنکارا به ذهن میرسد و باید به آن توجه نمود، این است که  بهتر است ارسال را از راه هوایی انجام دهیم یا راه زمینی؟
چون کشور ترکیه همسایه کشور ما می باشد بهترین روش حمل بار به ترکیه، روش زمینی می باشد. این روش هم ارزان تر از سایر روش ها می باشد و هم سریع تر صورت می گیرد. اما برای حمل خرده بار استفاده از روش زمینی مقرونن به صرفه نمی باشد و شما باید هزینه یک ترانزیت کامل را پرداخت نمایید مگر اینکه بارها را به صورت هوایی ارسال نمایید و یا اینکه مدت زمان بیشتری را صبر کنید، تا بارهای شما با سایر خرده بارها ارسال شود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید