X

فریت بار به ترکیه + هزینه کارگو از ایران به ترکیه

02144763438 تلفن تماس:
فریت بار به ترکیه
به منظور فریت بار و یا کارگو با باربری امیر کبیر تماس بگیرید. مناست ترین هزینه فریت بار در سریع ترین زمان از خدمات بی نظیر ما در ایران به شمار می رود.
باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

اگر قصد انجام فریت بار از ایران به ترکیه را دارید و یا همچنین می خواهید هزینه کارگو از ایران به ترکیه را استعلام بگیرید با شماره های درج شده در سایت باربری امیر کبیر تماس بگیرید. همکاران ما با انجام مشاوره های دقیق شما را راهنمایی کرده و بهترین روش حمل را به شما معرفی خواهند نمود. باربری امیرکبیر متخصص در زمینه ارسال بار به ترکیه می باشد. سابقه چندین ساله ما در زمینه حمل بار بین المللی و انجام صدها پروژه موفق در زمینه ارسال بار به تمام شهرهای ترکیه موجب شده تا باربری امیرکبیر به یک باربری بین المللی مطرح در زمینه فریت بار به ترکیه شناخته شود.

فریت بار به ترکیه

با توجه به محدودیت های خطوط هوایی برای ارسال بار و مقدار مجاز بار همراه مسافرین که حدودا 30 کیلوگرم است، برای ارسال راحت و بی دردسر بارهای شخصی خدمات فریت بار به ترکیه توسط باربری امیرکبیر ارائه می شود. در صورت داشتن اضافه بار با توجه به هزینه زیاد اضافه بار در پای کانتر، ما به شما سرویس فریت بار را پیشنهاد می دهیم. با استفاده از خدمات فریت بار هزینه‌های شما(جریمه مربوطه به حمل اضافه بار) تا یک سوم کاهش پیدا می‌ کند. بهترین است در اینجا توضیح کاملی را از فریت بار به شما ارائه دهیم.

فریت بار چیست؟

فریت بار (freight) یکی از روش های ارسال بار به خارج از کشور به شمار می رود. اصطلاح فریت بار به طور معمول برای حمل کالا یا بار با قطار یا کامیون مورد استفاده قرار می گیرد. اما امروزه حمل و نقل هوایی نیز به این فریت بار اضافه شده است. 

کاربرد فریت بار چیست؟

فریت بار برای افرادی مورد استفاده قرار می گیرد که قصد مهاجرت به یک کشور دیگر را دارند و می خواهند اثاثیه منزل و لوازم شخصی خود را به کشور مقصد ارسال نمایند. در واقع فریت بار برای هدف شخصی مورد استفاده قرار می گیرد و هیچ ماهیت تجاری ندارد. 

در این روزها یکی از مهم ترین درخواست ها برای این نوع باربری، فریت بار از ایران به ترکیه می باشد. برای دریافت مشاوره در این زمینه و استعلام هزینه فریت بار به ترکیه با باربری امیرکبیر تماس بگیرید. از دیگر خدمات در زمینه ارسال بار بین المللی می توان به فریت بار به آلمان، ارسال بار به کانادا و فریت بار به استرالیا اشاره نمود.

هزینه فریت بار و ارسال بار هوایی به ترکیه

ارسال بار هوایی به ترکیه

فریت بار به طور معمول از طریق هوایی صورت می گیرد. برای حمل بار به شهرهای ترکیه شما می توانید از روش زمینی و هوایی بهره ببرید. ارسال بار هوایی از ایران به ترکیه سریع ترین روش ارسال بار می باشد ولی هزینه آن از ارسال بار زمینی گران تر است. در هر صورت برای استفاده از هر دو روش ارسال بار زمینی و هوایی می توانید با ما در باربری امیر کبیر تماس بگیرید. مشاوران ما با توجه به شرایط و نوع بار شما بهترین روش حمل بار را به شما معرفی می کنند.

کارگو از ایران به ترکیه

از دیگر موارد حمل بار به ترکیه می توان به کارگو اشاره نمود. کارگو در واقع یک اصطلاح برای حمل بار تجاری است. در این روش حمل تمام بارها جز کالاهای تجاری در نظر گرفته می شوند و شما باید مجوزهای لازم را برای ارسال بار تجاری دریافت نموده تا بتوانید این ارسال بار را انجام دهید. عوامل متعددی بر هزینه کارگو از ایران به ترکیه تاثیر می گذارد. از جمله این عوامل می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • وزن و ابعاد: مهم ترین عامل تاثیر گذار بر هزینه کارگو، وزن بار است. هر چقدر که وزن کالای شما بیشتر باشد، هزینه کارگو نیز بیشتر خواهد شد.
  • فاصله هوایی بین شهر مبدا در ایران و مقصد در ترکیه.
  • نوع کالا: به عنوان مثال کالاهایی که در برابر ضربه حساس هستند ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند. 
  • قوانین کشورهای مبدا و مقصد نیز روی هزینه کارگو تاثیر دارند.

هزینه کارگو از ایران به ترکیه

شرکت فریت بار به ترکیه

فریت بار از تهران به استانبول و سایر شهرهای ترکیه را می توانید با خیال راحت به باربری بین المللی امیر کبیر بسپارید. فریت بار به ترکیه به عنوان یک روش کاربردی و مطمئن برای ارسال بار به کشور ترکیه شناخته شده است. همچنین باربری امیرکبیر امکان ارسال بار از ترکیه به ایران را نیز برای مشتریان عزیز خود فراهم نموده است. ما تمام خدمات باربری ترکیه و همچنین سایر کشورها را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهیم. برای استفاده از این خدمات با قیمت بسیار مناسب و کیفیت حمل بالا، با ما در باربری بین المللی امیرکبیر تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید