X

هزینه و کرایه ارسال بار به عراق + باربری ایران به عراق

02144763438 تلفن تماس:
ارسال بار به عراق

ارسال بار به عراق به دلیل همسایگی با این کشور بسیار مرسوم می باشد. برای استفاده از این خدمات با ما تماس بگیرید. بهترین و ارزان ترین کرایه حمل بار به همراه خدمات تخصص باربری.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری امیرکبیر از دیر باز در زمینه باربری بین المللی فعالیت داشته است. ارسال بار به دیگر کشورها امری بسیار مشکل است که نیاز به تجربه و آشنایی با قوانین آن کشور ها دارد. یکی از مهم ترین خدمات ارسال بار به کشورهای همسایه می توان به ارسال بار به عراق اشاره نمود. اگر به خدمات باربری عراق نیاز دارید و می خواهید نرخ کرایه حمل بار به عراق و شهرهای این کشور مطلع شوید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ارسال بار به عراق

عراق یکی از مهم ترین همسایه های ایران به شمار می رود. کشور عراق از بزرگترین وارد کننده محصولات ایران است که روزانه حجم بسیار بالایی از انواع محصولات غذایی، صنعتی، پتروشیمی و.. از ایران وارد عراق می شود. عراق همچنین بزرگترین مرز خاکی را با ایران دارد. ارسال بار به عراق عمدتا بصورت حمل جاده ای و زمینی و با استفاده از انواع تریلی انجام می‌ شود. به طور کلی با استفاده از دو روش زیر امکان ارسال بار به عراق وجود دارد:

 1. ارسال بار زمینی و جاده ای به عراق
 2. ارسال بار هوایی  به عراق

ارسال بار زمینی روشی مرسوم تر اسست و هزینه حمل بار به عراق از این طریق ارزان تر از روش هوایی می باشد. از دیگر خدمات ما در زمینه باربری بین المللی می توان به ارسال بار به ترکیه و ارسال بار به آلمان اشاره نمود. 

در شرکت حمل و نقل بین المللی امیرکبیر، ارسال بار به سایر کشورها با هزینه بسیار مناسب و کیفیت بالا انجام می شود. مهمترین اصل در ارسال بار به خارج از کشور بسته بندی درست و اصولی بارهاست.

هزینه حمل و ارسال بار به عراق

هزینه حمل بار به عراق با تخفیف ویژه

هزینه ارسال بار های تجاری و شخصی به عراق با توجه به فاکتورهای مهم که در ارسال بار اهمیت دارد متغییر است. از جمله عوامل مهم که در نرخ کرایه باربری عراق تاثیر می گذارد می توان به این موارد اشاره نمود:

 • نوع بار + حجم و وزن بار
 • نوع روش ارسال بار
 • شهر مبدا در ایران و مقصد در عراق
 • خدمات باربری مانند بسته بندی و ..
 • بیمه نامه
 • انجام امور گمرک و صدور بارنامه و...

این عوامل موجب می شود که هر بار قیمت مختص به خود را داشته باشد و نمی توان برای تمام بارها قیمت ثابتی را اعلام نمود. قیمت حمل بار به عراق در باربری امیرکبیر بسیار منصفانه محاسبه می شود. ماشین های حمل بار کاملا مجهز و سالم می باشند و در حمل بار به عراق به صورت زمینی بدون نگرانی می توانید بارهایتان را با این ماشین های حمل بار ارسال نمایید. ارسال بار به عراق نيازمند كاميون هاي باربري ترانزيت است كه باربری ما داراي بهترين و بروزترين كاميون هاي ترانزيت مي باشد.

برای اطلاع از نرخ کرایه و هزینه ارسال بار به عراق با شماره های درج شده در سایت امیرکبیر تماس بگیرید.

ارسال بار هوایی به عراق

علاوه بر حمل زمینی شما می توانید برای ارسال بار به عراق از حمل هوایی و ارسال بار با هواپیما نیز بهره ببرید. ارسال بار به هواپیما دارای هزینه نسبتا زیادی است و افراد کمی تمایل به استفاده از این روش حمل دارند. همچنین امکان ارسال بار با تناژ بالا در این روش میسر نیست. از آنجا که عراق دارای مرز زمینی با ایران می باشد توصیه می شود برای حمل بار از روش زمینی و ترانزیت بهره ببرید. کرایه ترانزیت به عراق خیلی ارزان تر و به صرفه تر از حمل هوایی است.

استعلام کرایه و شرکت باربری عراق

ارسال لوازم منزل به عراق

ارسال لوازم منزل به عراق یکی از درخواست هایی است که مشتریان از باربری امیرکبیر دارند. از آنجا که لوازم منزل بسیار حساس و ظریف هستند توصیه می شود برای جللوگیری از صدمه رسیدن به آن ها از خدمات بسته بندی ما هم استفاده نمایید. با استفاده از بسته بندی صحیح و تصولی هیچ خسارتی به وسایل شما وارد نمی شود و با خیال راحت می توانید اقدام به اسباب کشی نمایید. ما در باربری امیرکبیر از پرسنل مجرب برای بسته بندی و دیگر خدمات باربری بهره می بریم. همچنین برای حمل بار از رانندگان مجرب و متعهد و ماشین های حمل بار سالم و با تجهیزات کامل استفاده می نماییم.

 

برای دریافت مشاوره و استعلام هزینه باربری عراق با ما تماس بگیرید.

 

مراحل حمل بار به عراق

برای ارسال بار به عراق باید مراحلی را طی نمایید. این مراحل عبارتند از:

 1. تماس با باربری امیرکبیر و ثبت درخواست حمل بار
 2. کامل نمودن اطلاعات لازم در مورد نوع بار و دریافت مشاوره
 3. تعیین هزینه ارسال بار
 4. عقد قرار داد
 5. بسته بندی بارها و ارسال با گمرک
 6. دریافت بارنامه و مجوزهای لازم برای حمل بار
 7. ارسال بار به شهر مقصد در عراق

تمام امور ارسال بار را می توانید به پرسنل با تجربه ما در باربری امیرکبیر بسپارید.

حمل بار به عراق با بیمه نامه بین المللی

در شرکت بین المللی ما خدمات حمل بار به عراق با بیمه نامه بین المللی ارائه می شود. بیمه نامه از موارد بسیار مهمی است که ما اهمیت زیادی به آن می دهیم. بیمه این مزیت را دارد تا در صورت ایجاد خسارت و یا بروز حوادث هزینه ناشی از آن را جبران می نماید.

باربری امیرکبیر با ارائه بیمه نامه کامل برای باربری به عراق نگرانی شما عزیزان را بر طرف می نماید. ارسال بار به عراق با بیمه نامه بین المللی معتبر توسط ما با ارزان ترین قیمت انجام می شود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • محسن
  ارسال بار به اربیل دارم. لطفا هزینه رو اعلام بفرمایید.
  • مدیر سایت

   برای استعلام هزینه ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید