X

بهترین هزینه ارسال بار به ازمیر + ارسال لوازم منزل

02144763438 تلفن تماس:
ارسال بار به ازمیر
برای ارسال بار به ازمیر با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت خدمات در زمینه حمل و نقل با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.
باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

ارسال بار به ازمیر ترکیه

ارسال بار به ازمیر، از جمله خدمات باربری امیرکبیر در زمینه ارسال بار به ترکیه می باشد. شما می توانید انواع بارهای تجاری، شخصی و لوازم منزل را از ایران به ازمیر ارسال نمایید. مهم ترین فاکتور در هنگام انتخاب باربری مناسب برای حمل بار به ازمیر، قیمت ارسال بار می باشد. نرخ کرایه حمل بار به ازمیر در باربری امیر کبیر بسیار مناسب بوده و خدمات ارائه شده بسیار باکیفیت و دقت بالا انجام می شود.

برای استعلام هزینه ها با توجه به نوع و میزان بار شما و همچنین دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

برخی از مراجعه کنندگان به سایت از عدم درج قیمت گله دارند. اما به این نکته توجه نمایید که نرخ کرایه و هزینه ناشی از ارائه خدمات برای تمام بارهای ارسالی یکسان نبوده و به همین دلیل نمی توان قیمت مشخصی را به عنوان هزینه ارسال بار به ازمیر در سایت درج نمود.

ارسال بار به ازمیر

یکی از خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی امیر کبیر، ارسال بار به ازمیر ترکیه است. مسافران، مهاجران و دانشجویانی که قصد مسافرت و یا مهاجرت به ازمیر ترکیه را دارند نیاز دارند که بار و لوازم شخصی و لوازم منزل خود را هم به ترکیه ارسال نمایند. فریت بار به ترکیه (فریت بار به حمل بارهای مسافری در حجم کم می گویند که معمولا برای حمل آن از هواپیما های مسافربری استفاده می شود) در این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته و ما در باربری امیرکبیر این خدمات را به بهترین شکل ممکن با قیمت بسیار مناسب به مشتریان عزیز خود ارائه می دهیم.

اگر برای ارسال بار و لوازم منزل به ترکیه و شهر ازمیر به دنبال باربری خوب  وارزان هستید با مشاورین ما در امیرکبیر تماس بگیرید. همکاران ما آماده ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل و به صورت شبانه روزی می باشند.

هزینه ارسال بار به ازمیر ترکیه

هزینه ارسال بار به ازمیر

هزینه ارسال بار به ازمیر و یا دیگر شهرهای ترکیه به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

  1. نوع بار و میزان حجم و وزن بار
  2. نوع روش ارسال بار(زمینی یا هوایی)
  3. مسافت بین شهر مبدا و مقصد
  4. استفاده از خدمات باربری(بسسته بندی، ارسال بار به گمرک و...)
  5. هزینه خدمات گمرک و بیمه نامه

برای استعلام هزینه های به روز با ما تماس بگیرید.

ارسال لوازم منزل به ازمیر

اگر قصد مهاجرت به ازمیر را دارید بدون شک لازم است اثاثیه منزل خود را نیز به همراه ببرید. یکی از مهم ترین ویژگی باربری بین المللی امیرکبیر، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل بصورت بین المللی از ایران به ازمیر میباشد. ارسال لوازم منزل تحت پوشش بیمه نامه کامل و با کمترین هزینه انجام می شود و علاوه بر ازمیر، شما می توایند به سایر شهرهای ترکیه نیز ارسال بار داشته باشید. همچنین امکان ارسال بار از ترکیه به ایران نیز در این باربری فراهم شده است. 

ارسال لوازم منزل به شهر ازمیر با بسته بندی حرفه ای انجام شده و شما می توانید بارهای خود را در آدرس مورد نظر در ازمیر دریافت نمایید.

هزینه ارسال لوازم منزل به ازمیر

کارگو ازمیر

در باربری امیرکبیر ارسال بار به ازمیر به صورت هوایی و به صورت خدمات کارگو و فریت از معتبرترین ایرلاین ها انجام خواهد شد. شما برای ارسال بار به شهرهای ترکیه می توانید از این روش ها استفاده نمایید:

  • ارسال بار زمینی و استفاده از ترانزیت
  • ارسال بار هوایی به ازمیر

ارسال بار زمینی مناسب ترین و بهترین روش ارسال بار به ترکیه می باشد. حمل بار با ترانزیت هزینه کمتری نسبت به حمل هوایی بار دارد. این روش مرسوم تر و بیشتر مشتریان ترجیح به حمل زمینی بار به ترکیه دارند. همچنین برای ارسال بار با تناژ بالا حتما باید از حمل زمینی بار استفاده نمایید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید