X

اتوبار و باربری صادقیه، حمل بار و اثاثیه منزل

02144763438 تلفن تماس:
باربری صادقیه

اسباب‌کشی و تغییر محل زندگی و کار تقریباً به یک امر طبیعی در زندگی‌های امروزی تبدیل شده است و هر روزه در نقاط مختلف شاهد اسباب کشی و نقل مکان افراد زیای هستیم.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

اتوبار و باربری صادقیه از مهم ترین شعبات باربری امیر کبیر به شمار می رود. برای استفاده از خدمات ما در محله صادقیه و اطلاع از هزینه و نرخ حمل بار در باربری صادقیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

صادقیه محلّه‌ ای در غرب تهران که تا قبل از سال 1357، نام این محله آریاشهر بوده‌ است. اکنون در بردارنده محله‌های از جمله صادقیه، صادقیه شمالی، ارمکان و بلوار فردوس است. باربری صادقیه از شعبات باربری غرب تهران می باشد. صادقیه جز منطقه 2 تهران است. باربری صادقیه، باربری آریاشهر از مهم ترین خدمات در باربری غرب تهران می باشد.

 باربری صادقیه (باربری آریاشهر)

شرکت باربری امیرکبیر کار حمل بار و اثاثیه، حمل وسایل سنگین، بسته بندی اثاثیه منزل در منطقه دو، بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمد علی جناح، را به صورت شبانه روزی و در تمامی روزها و حتی ایام تعطیل با مناسب ترین قیمت انجام می دهد.

اگر در منزل و اداره و شرکتتان وسایل سنگین و با ارزش و قیمتی دارید، مجسمه های بزرگ و قیمتی ،انواع کریستال و اشیا دکوری و با ارزش و گران قیمت ،دیگر نگران جابجاییشان نباشید. به اتوبار امیرکبیر اعتماد کنید و کار اسباب کشی شما را با خیالی راحت و آسوده به ما بسپارید. در اتوبار صادقیه تمام خدمات حمل بار ارائه می شود.

راه های پیدا کردن شرکت خدمات باربری در صادقیه تهران

 • بدون شک اولین و مهم ترین راه پیدا کردن باربری تهران ( باربری صادقیه ) پرس و جو از اعضای خانواده و فامیل و دوستان و آشنایان است.
 • دومین راه پیدا کردن یک شرکت خدمات باربری خوب، جستجو در فضای مجازیست. البته در فضای مجازی بعد آدرس و تلفن شرکت باربری، حتما از مشاورین اتوبار صاقیه، مشاوره دریافت نمایید و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید.
 • سومین راه پیدا کردن یک شرکت باربری خوب خواندن و تحقیق کردن نظرات مشتریان در سایتهای باربری معروف و خوب می باشد.

 

حمل اثاثیه بلوار فردوس ( باربری آریا شهر ) 

 

حمل بار منطقه دو

شرکت باربری امیرکبیر در تمامی محله ها و مناطق تهران دارای شعبه می باشد. اگر در آریا شهر به دنبال شرکت باربری خوب و مطمئن هستید، با ما تماس بگیرید.  09193176479  و 02144762571

بسته بندی لوازم منزل و ادارات در اتوبار صادقیه

کار بسته بندی اثاثیه و لوازم در اسباب کشی بسیار بسیار حائز اهمیت است چرا که کوچکترین قصور در امر بسته بندی بار و اثاثیه، منجر به خسارت و از بین رفتن بار می شود. یکی از خدماتی که شرکت باربری امیرکبیر به مشتریان ارائه می دهد، بسته بندی اثاثیه و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه و ارسال به محل مورد  نظر مشتری و پرداخت در محل با دستگاه کارتخوان می باشد.

کارگر اسباب کشی در صادقیه

کارگر اسباب کشی، کارگر باربری باید بسیار قوی، با تجربه، اخلاق مدار و امین باشد. حمل و جابجایی بار و اثاثیه کار سختی ست به طوریکه اگر کسی ناوارد باشد، باعث می شود که جسمش و بار، اسیب ببیند. که گاهی اسیبهای جسمی وارد شده، غیر قابل جبران است.

پس اگر قصد حمل و یا جابجایی لوازم سنگین و بدبار را دارید، حتما از نیروهای خدمات باربری کمک بگیرید. شرکت اتوبار امیرکبیر ،کارگر خالی اسباب کشی را در اسرع وقت به محل مورد نظر مشتری، می فرستد. کارگران شرکت باربری امیرکبیر بسیار ورزیده و با تجربه هستند. کارگر برای بسته بندی اثاثیه ،کارگر برای حمل بار همگی کاربلد و حرفه ای هستند.

هزینه حمل بار در صادقیه

همان طور که میدانید حمل بار و اثاثیه به عوامل زیادی از جمله:

 • مسافت
 • میزان و حجم بار
 • تعدد وسایل سنگین
 • بسته بندی اثاثیه
 • چیدمان اثاثیه
 • تعداد طبقات مبدا و مقصد
 • تعداد کارگر مورد نیاز
 • تعداد ماشین مورد نیاز

مدیریت شرکت اتوبار امیرکبیر سعی بر آن داشته که با در نظر گرفتن رفاه حال مشتریان، قیمت ها را مناسب در نظر بگیرد.

ارسال بار به شهرستان در هر نقطه ای از ایران

اگر از منطقه صادقیه می خواهید به یکی از شهرستان های ایرانی جا به جا شوید به هیچ عنوان نگران نباشید! چراکه ما در مجموعه باربری امیرکبیر قادر به انجام خدمات باربری به شهرستان با شرایط بیمه نمودن اثاثیه هستیم. فرایند جا به جایی بار به شهرستان ها عموما با توجه به نوع بار، حجم و تعداد با استفاده از ماشین های سبک و سنگین انجام می شود. حمل بار به شهرستان یکی از مهم ترین خدمات ما زمینه باربری بین شهری می باشد. حمل بار با وانت به شهرستان از دیگر خدمات باربری امیرکبیر در زمینه باربری برون شهری می باشد. استفاده از بهترین وانت بار و وانت نیسان سالم و مجهز از تجهیزات موجود در شرکت باربری امیرکبیر می باشد.

حمل یخچال ساید

یکی از مهم ترین خدماتی که هر باربری باید به خوبی ارائه دهد، حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید است. حمل این مدل از یخچال ها به دلیل وزن بالا و قیمت گران بسیار حایز اهمیت است و باید به خوبی از پس آن برآیید. با کوچکترین سهل انگاری ممکن است به یخچال صدمه وارد شود و هزینه زیادی بر دوش خانوارها قرار گیرد. حمل یخچال ساید بای ساید را با خیال راحت به باربری امیرکبیر بسپارید. کارگران مجرب و ورزیده به راحتی کار حمل یخچال و یا سایر لوازم بزرگ و سنگین را برای شما انجام می دهند.

دیگر شعبات باربری امیرکبیر در تهران

باربری شهران

 باربری تهرانسر

 باربری جنت آباد

باربری پونکامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • حسنا
  هزینه حمل پیانو چقدر هست؟
  • مدیر سایت

   سلام. هزینه بر اساس تعداد طبقات و میزان مسیر بین مبدا و مقصد محاسبه می شود. لطفا برای استعلام قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. پس از ثبت درخواست شما هزینه دقیق اعلام می شود.

تماس بگیرید