X

ارزان ترین ارسال بار به کربلا + هزینه حمل زمینی و هوایی

02144763438 تلفن تماس:
ارسال بار به کربلا
برای ارسال بارهای تجاری و شخصی خود به کربلا می توانید با باربری امیرکبیر تماس بگیرید. ارزان ترین قیمت حمل بار به همراه تخفیف ویژه. برای استفاده از خدمات و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.
باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

اگر برای ارسال بار به کربلا به خدمات حمل نیاز دارید می توانید با همکاران ما در باربری امیرکبیر تماس بگیرید. ارسال بار به صورت زمینی و هوایی بسته به نیاز شما و نوع بارتان انجام می شود. البته ارسال خرده بار در باربری امیرکبیر پذیرفته نمی شود مگر اینکه بخواهید بارها را به صورت دربست با ترانزیت به کربلا ارسال نمایید.

چرا ارسال بار به کربلا از اهمیت بالایی برخوردار است؟ 

عراق از مهم ترین همسایه های ایران به شمار می رود که  روابط تجاری و اقتصادی زیادی با ایران دارد. همچنین به دلیل اینکه عراق دارای اماکن مذهبی زیادی است برای مردم ما مسافرت به این کشور بسیار حایز اهمیت می باشد. حمل بار به کربلا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید انواع بارهای تجاری و شخصی خود را با استفاده از خدمات باکیفیت باربری امیرکبیر به کربلا ارسال نمایید. از مهم ترین پروژه های ارسال بار به عراق، می توان به حمل بار به کربلا اشاره نمود.

همچنین از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار بین المللی می توان به ارسال بار به ترکیه، ارسال بار به آلمان و ارسال بار به کانادا اشاره نمود.

روش های ارسال بار به کربلا

ارسال بار به کربلا با توجه به نوع بار، وزن بار، حساسیت بار و زمان رسیدن بار میتواند متفاوت باشد. حمل بار از تهران و یا سایر شهرها به کربلا با استفاده از روش های زیر انجام می شود:

 1. حمل و نقل زمینی
 2. حمل و نقل ریلی
 3. حمل و نقل هوایی

در ادامه به مزایا و معایب هرکدام باهم میپردازیم:

حمل و نقل زمینی بار به کربلا

ارسال زمینی ارسال بار به کربلا به دو روش زیر صورت میگیرد:

 •  مستقیم 
 • غیر مستقیم (ترانشیپ )

در روش مستقیم بار شما مستقیم از مبدا ایران(هر شهری که هستید) به مقصد کربلا باربندی و در نهایت حمل  میشود.
اما در روش غیر مستقیم، بار به مرز ایران و عراق فرستاده می شود و بعد در مرز تخلیه میشود و در کامیون دیگری که متعلق به کشورعراق است بارگیری میشود و توسط آن کامیون تا کربلا و مقصد شما حمل می شود.
هر کدام از این دو روش می تواند خودش به دو نوع حمل دیگر تقسیم گردد: فول تراک و گروپاژ

هزینه ارسال بار به کربلا

فرق بین فول تراک و گروپاژ چیست؟

حمل بار فول تراک ( اختصاصی ) : یک کامیون به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار میگیرد و شما می توانید تمام آن کامیون را اختصاص به بار خود کرده و بارگیری و باربندی نموده.
حمل بار گروپاژ ( اشتراکی ) :در اینجا دیگر یک کامیون اختصاصی به شما داده نمیشود و کالای شما در کنار کالاهای دیگران قرار میگیرد که هزینه این بار (اشتراکی)از اختصاصی پایین ترو ارزان تر است. 

ارسال بار زمینی به کربلا

از مرسوم ترین روش های ارسال بار به کربلا، حمل زمینی بار است. حمل زمینی با استفاده از ماشین های حمل سالم و مجهز در باربری امیرکبیر انجام می شود. از جمله ماشین های مورد استفاده برای حمل بار به کربلا می توان به این موارد اشاره نمود:

 •  با انواع مختلف خاور های مسقف و روباز 
 •  کامیون های بغل باز شو 
 •  تریلی 18 چرخ 
 • تریلی کمرشکن 
 •  انواع کامیون های لوکس مسقف و روباز بوژی ها و …

مزایای استفاده از ارسال بار زمینی به کربلا

 • ایمنی بالای باربری با استفاده از ماشین های باربری استاندارد
 • مقرون به صرفه بودن این شیوه  حمل بار به کربلا
 • انعطاف پذیری زیاد باربری با استفاده از مسیر جاده ای گسترده
 • ارسال بار از مرز های مهران و …
 • امکان ردیابی بار از مبدا به مقصد

ارسال بار هوایی به کربلا

ارسال بار به شیوه ی حمل هوایی علاقه مندان زیادی دارد چراکه صرفه زمانی بالایی دارد و کالای شما زودتر ترانزیت میشود. در ارسال بار هوایی بار شما سریع تر ارسال شده و امنیت در این ارسال بار هم بیشتر است. اما هزینه حمل هوایی نسبت به حمل زمینی گران تر است.

هزینه ارسال بار به کربلا چقدر است؟

تعرفه حمل باربستگی به انتخاب شما دارد که از کدام یک از روش های گفته شده استفاده کنید و بهره ببرید. لازم به ذکر است قیمت هر یک با توجه به کیفیت خدمات دهی شرکت های باربری با یکدیگر متفاوت است. 
باربری به عراق با کمترین هزینه کرایه و ارزان ترین نرخ در شرکت باربری امیرکبیر انجام می شود.
ارسال بار به کربلا با بهترین و مناسب ترین قیمت در باربری امیرکبیر انجام می شود.
برای استفاده از خدمات حمل بار به کربلا و دریافت مشاوره با همکاران ما در باربری امیرکبیر تماس بگیرید.
 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید