X

هزینه باربری کرج و تهران به اهواز + نرخ کرایه حمل بار

02144763438 تلفن تماس:
باربری تهران به اهواز

به منظور استفاده از خدمات باربری تهران و کرج به اهواز با باربری امیرکبیر تماس بگیرید. حمل بار سریع و مطمئن با قیمت ارزان از خدمات ما در این باربری می باشد.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

اگر به دنبال استفاده از خدمات باربری تهران به اهواز هستید با ما تماس بگیرید. مبدا ارسال بار از تهران و یا کرج به شهر اهواز می باشد. یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده در باربری ما جا به جایی اثاثیه منازل، ادارات، شرکت‌ ها و... از کرج و تهران به اهواز است. باربری تهران به اهواز از شعبات حمل بار به شهرستان در باربری امیرکبیر می باشد.

برای استفاده از خدمات باربری اهواز با بالاترین و بهترین کیفیت حمل بار و اثاثیه در هر ساعت از شبانه روز می توانید با باربری امیرکبیر تماس بگیرید. یکی از نگران هایی که ممکن است، مشتریان در رابطه با باربری اهواز داشته باشند، نوع بسته بندی آن ها می باشد. بسته بندی درست و اصولی بارها اهمیت بسیار زیادی دارد. از مهم ترین دلایلی که بهتر است کار بسته لوازم منزل خود برای ارسال به اهواز به باربری ما بسپارید این موارد می باشد:

 • راحتی و افزایش سرعت جا به جایی وسایل مد نظر شما
 • اطمینان از سالم رسیدن وسایل شما به مقصد
 • اشغال جای کمتر و صرفه جویی در هزینه های باربری
 • چیدن سریع تر و آسان تر وسایل در مقصد

در صورتی که قصد جا به جایی دارید، و زمان کافی برای انجام این کار ندارید، بهتر است، بسته بندی بار را به افراد آموزش دیده و با تجربه ای که در تیم باربری ما فعالیت می کنند، بسپارید. ممکن است، برخی از افراد در مورد انتخاب باربری درست اطلاعات کافی نداشته باشند، و به همین خاطر هنگام جا به جایی با مشکلات زیادی رو به رو خواهند شد. برای استفاده از خدمات باربری کرج به اهواز و باربری تهران به اهواز و استعلام هزینه ها با ما تماس بگیرید.

حمل بار به اهواز و باربری تهران اهواز در پایانه باربری تهران شامل انواع خدمات باربری مانند باربری تهران به اهواز، باربری کرج به اهواز، حمل اثاثیه منزل به اهواز، اتوبار تهران اهواز و وانت بار به اهواز می باشد. در ادامه به بررسی حمل بار از تهران و کرج به شهرهای مختلف اهواز خواهیم پرداخت.

باربری تهران به اهواز

باربری کرج به اهواز با خودروهای مختلف اعم از کامیون، تریلی، خاور، وانت و نیسان انجام می شود. استان خوزستان از شمال با لرستان، از شرق با استان چهارمحال و بختیاری، از شمال‌ غربی با ایلام، از جنوب‌ شرقی با کهگیلویه و بویراحمد، از جنوب با بوشهر و خلیج فارس و از سمت غرب با کشور عراق همسایه است. با توجه به این که فاصله ی تهران تا اهواز حدوداً 830 کیلومتر می باشد، مسیر باربری تهران اهواز به طور معمول از قم، اراک، بروجرد، خرم آباد و اندیمشک می گذرد، تا به اهواز برسند. بیش از 90 درصد وسایل و کالا و یا خود افراد از طریق جاده به اهواز می روند. شهرهای بندرامام خمینی، اهواز و دزفول به عنوان مهم ترین قطب های مهم استان در زمینه حمل کالا باشد. این مراکز به ترتیب از مراکز عمده واردات، صنعت و کشاورزی در اهواز می باشند. وجود بندر امام خمینی، آبادان و خرمشهر، دو پایانه مرزی شلمچه و پایانه مرزی چذابه موقعیت ممتازی در خصوص ترانزیت کالا را ایجاد کرده است، که سالانه بیش از 239 هزار تن کالا از طریق این مراکز ترانزیت می شود.

از دیگر خدمات ما در زمینه باربری شهرستان، باربری تهران به شیراز و باربری تهران به تبریز می باشد.

کرایه حمل بار از تهران و کرج به اهواز

کرایه ای که برای حمل بار از تهران و کرج به اهواز باید پرداخت شود، با توجه به نوع ماشین انتخاب شده توسط شما تعیین خواهد شد. در صورتی که می خواهید به شهر اهواز اسباب کشی کنید، و یا می خواهید با باربری به اهواز با انواع کامیون و خاور، تریلی وسایل ارسال کنید، می توانید با پرداخت کمترین هزینه ها این کار را انجام دهید. از عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت حمل بار از تهران و کرج به اهواز می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • فاصله و مسافت بین مبدا و مقصد
 • نوع ماشین حمل بار (وانت بار، کامیون، تریلی، خاور، نیسان)
 • مقدار وسایلی که قرار است، جا به جا کنید.
 • تعداد کارگرها یا بسته بندی بارها
 • نوع بار
 • میزان بیمه بار

برای استفاده از خدمات خاور برای شهرستان با باربری امیر کبیر تماس بگیرید. وانت بار شهرستان و نیسان بار شهرستان نیز از دیگر خدمات ما می باشد.

هزینه باربری کرج به اهواز

خدمات باربری کرج به اهواز شامل خدماتی مانند بسته بندی وسایل منزل، اداره ها و شرکت ها می باشد. همه ی ماشین هایی که برای حمل بار به کار گرفته می شوند، با بارنامه و بیمه رایگان ارائه می شوند. برای این که بتوانید از نگرانی هایی که در رابطه با باربری کرج به اهواز دارید، خلاص شوید، بهتر است، با کارشناسان ما که در این مورد فعال هستند، صحبت کنید. جهت حمل اثاثیه منزل به اهواز و یا حمل وسایل اداری و جهزیه به اهواز بهتر است، خاور مسقف را انتخاب کنید. هم چنین صدور بیمه معتبر و بارنامه به شما باعث می شود، تا شما بتوانید وسایل باارزش خود را بدون نگرانی و به صورت تضمین شده به مقصد مد نظر خود ارسال کنید. باربری کرج به اهواز و حمل بار از کرج به اهواز با ماشین هایی مانند نیسان، خاور و تریلی در باربری کرج به اهواز انجام می شود. تمام خدمات ارائه شده در باربری ما با بهترین قیمت ها با کیفیت ترین خدمات ارائه می شود.

ارسال لوازم منزل به اهواز

برای این که بتوانید وسایل و اثاث خود را از تهران به اهواز منتقل کنید، شرکت‌ های باربری اهواز و شرکت‌ های حمل کالای اهواز علاوه بر این که در مسیر تهران اهواز فعال هستند، بلکه در دیگر مسیرهایی که به اهواز ختم می شوند، مانند حومه ی تهران فعالیت می کنند. نکته ی بسیار مهمی که در این مورد وجود دارد، این است، که در فصل های گرم سال که هوای جنوب کشور بسیار گرم می باشد، به همین خاطر ممکن است، تعداد رانندگانی که مقصد آن ها جنوب کشور باشد، کم شود. به خاطر این موضوع به شما توصیه می کنیم، که برای اسباب کشی و انتقال اثاثیه منزل به جنوب کشور فصل های سرد سال را انتخاب کنید. ارسال لوازم منزل به اهواز به عنوان یکی از بهترین خدمات مجموعه ی ما می باشد، که برای شما اثاث کشی ای بدون ناراحتی و نگرانی را به ارمغان می آورند. شما می توانید برای دریافت مشاوره و نحوه ی ارسال بار به این شهر و نوع بسته بندی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جهت تجربه ی اسباب کشی و باربری ارزان اثاث و وسایل منزل از تهران و کرج به اهواز را با مجموعه ی ما تجربه کنید.

مزایای استفاده از خدمات باربری تهران به اهواز

 • شما می توانید بار خود را با بیمه نامه معتبر به مقصد برسانید. هم چنین در صورتی که آسیب و یا خسارتی به وسایل شما وارد شود، تمام خسارت های وارده جبران خواهد شد. 
 • انتخاب ماشین حمل بار با توجه به بار شما
 • رانندگانی که برای حمل وسایل انتخاب می شوند، باتجربه و متخصص هستند، و می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن بار شما را به مقصد برسانند.
 • داشتن بهترین نرخ حمل بار در بین دیگر شرکت های باربری
 • داشتن احساس مسئولیت و تعهد کاری از مهم ترین ویژگی های باربری اهواز می باشد. 
 • کسب رضایت مشتریان نشان دهنده ی کاربلد بودن باربری امیرکبیر می باشد.

وانت بار و نیسان بار برای حمل بار به اهواز

حمل بار با وانت از تهران به اهواز، به عنوان یکی از سریع ترین روش هایی می باشد، که شما می توانید برای حمل بار و وسایل کوچک خود به شهرستان ها استفاده کنید. هر زمانی که از شبانه روز که احتیاج به خدمات نیسان بار و وانت بار پیدا کردید، مجموعه ی ما آماده ی خدمت رسانی به شما مشتری گرامی می باشد. 

نیسان به عنوان یکی از سبک ترین ماشین باری برای حمل بارهای بین شهری می باشد. در صورتی که قصد دارید، باری را که وزن آن تا حداکثر 2 تن هست، را از تهران و یا کرج به اهواز ارسال کنید، می توانید از نیسان برای حمل آن استفاده کنید. نکته ی مهمی که در این مورد باید به ان توجه کنید، این است، که ابعاد بارگیر نیسان ها طولی برابر با 2.2 متر داشته، و عرض آن 1.6 متر است، و ارتفاع بار نباید بیشتر از 1.2 متر شود. وانت بار شهرستان از مهم ترین و سریع ترین خدمات برای ارسال بار برون شهری می باشد.

حمل بار به اهواز با وانت و نیسان بار

کارگر باربری

کارگر اسباب کشی و باربری برای این که بتواند در زمینه ی حمل بار و اسباب فعالیت کند، باید حرفه ای و متخصص باشد. برای این که بتوانید وسایل خود از یک محل به منزل جدید خود منتقل کنید، باید از کارگر حمل بار کمک گرفته شود، که برای حمل اثاث و وسایل کوچک و بزرگ منزل آماده هستند، و توانایی بلند کردن آن ها را دارند. در صورتی که کارگر آموزش دیده و باتجربه باشد، قطعاً به شکلی نسبتاً ساده و آسان وسایل را حمل خواهد کرد. هم چنین باید فرد انتخاب شده از لحاظ جسمی سالم و قدرتمند باشد، چون برای حمل بار و وسایل نیروی فیزیکی بسیار باارزش می باشد، ولی باید توجه داشته باشید، که نیروی جسمانی تنها ملاک انتخاب یک باربر نیست. در ادامه ی این بخش به بررسی سایر ویژگی هایی خواهیم پرداخت، که کارگران باربری باید داشته باشند.

کارگر باربری و جابجایی اثاثیه باید انعطاف پذیر باشد، که نگرانی هایی که ممکن است، مشتریان در مورد جا به جا کردن وسایل خود دارند، را درک کنند. هم چنین باید به کارگر حمل بار به طور کامل اعتماد داشته باشید، و در این راستا آزمون های مختلفی از کارگران گرفته می شود. به همین خاطر شما می توانید همه ی وسایل خود را به کارگران حمل اثاثیه بسپارید، و مطمئن باشید، بدون این که حتی کوچک ترین آسیبی را ببینند، آن ها را تحویل بگیرید. 

داشتن ویژگی های دیگری از قبیل خوش قول بودن، برخورد مناسب و با احترام، توانایی بدنی بالا برای جابجایی وسایل سنگین، تجربه و دانش کافی در بسته بندی و حمل و... باعث می شود، تا مشتریان بتوانند به کارگران حمل بار اعتماد کنند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید