X

هزینه ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی

02144763438 تلفن تماس:
ارسال بار به قبرس

برای ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی با باربری بین المللی امیرکبیر تماس بگیرید. برای اطلاع از خدمات و استعلام هزینه ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

ارسال و فریت بار به قبرس

برای ارسال بار به قبرس می‌توانید از روش زمینی و هوایی استفاده نمایید. هزینه ارسال بار بسته به میزان بار و ارزش آن و همچنین روش ارسال بار مشخص می‌شود.

حمل بار و لوازم منزل به قبرس

بهترین روش ارسال بار به قبرس

ارسال بار به قبرس - آبان 1402

باربری امیرکبیر یکی از معتبرترین باربری ها در زمینه ارسال بار بین المللی می باشد. برای ارسال بار به تمام کشورها می توانید با ما تماس بگیرید.

ارسال بار به قبرس یکی از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار به اروپا می باشد. کشور قبرس به دو بخش قبرس شمالی و جنوبی تقسیم بندی می شود. قبرس شمالی بخش ترک نشین است و ساکنان آن مسلمان و ترک زبان هستند، قبرس شمالی فقط توسط کشور ترکیه به عنوان کشوری مستقل به رسمیت شناخته می شود. اکثر ایرانی ها تمایل به مهاجرت به قبرس شمالی دارند. هزینه ارسال و فریت بار به قبرس بر اساس نوع بار، وزن و نوع روش حمل بار مشخص می شود. به همین دلیل قبل از انجام مشاوره نمی توان هزینه قابتی را مشخص نمود.

از دیگر خدمات ما در زمینه باربری بین المللی می توان به ارسال بار به ترکیه و ارسال بار به آلمان اشاره نمود.

ارسال بار به قبرس شمالی

همان طور که اشاره شد در این سال ها افراد زیادی تمایل به مهاجرت و مسافرت به قبرس شمالی را دارند. ارسال بار به قبرس شمالی می تواند به صورت زمینی و هوایی انجام شود. هزینه حمل بار به قبرس بسته به نوع بار و دیگر شرایط متغییر می باشد. برای دریافت مشاوره در زمینه ارسال بار و اطلاع از هزینه ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

برای صادرات به قبرس شمالی با باربری بین المللی امیرکبیر تماس بگیرید.

انواع روش حمل بار به قبرس

برای ارسال بار، بسته به نوع بار و میزان بودجه می توان از دو روش زمینی و هوایی استفاده نمود. حمل هوایی بار، روشی امن تر و سریعتر است که ما نیز در باربری امیرکبیر به مشتریان عزیز خود فریت بار هوایی به قبرس را پیشنهاد می دهیم. اما اگر بخواهید به صورت زمینی بار ها و لوازم منزل خود را به قبرس ارسال نمایید باز هم باربری امیرکبیر امکان ارائه خدمات به شما عزیزان را دارد. حمل زمینی بار روشی امن و ارزان است که زمان رسیدن بار به مقصد بیشتر از حمل هوایی است.

هزینه فریت بار به قبرس

ارسال لوازم منزل به قبرس

اگر قصد مهاجرت به قبرس و یا اقامت طولانی مدت در قبرس را دارید توصیه می کنیم لوازم و اثاثیه منزل را با خود به همراه ببرید. زیرا هزینه خرید لوازم جدید از هزینه کرایه حمل بار به قبرس بسیار بیشتر است. برای ارسال لوازم و اثاثیه باید بارها به خوبی بسته بندی تا از ایجاد صدمه و خرابی لوازم جلوگیری شود. برای ارسال بار باید موارد زیر را رعایت و دنبال نمایید: 

بارها پس از بسته بندی به گمرک ارسال می شوند. در قسمت پذیرش گمرک، بارهای شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط پرسنل ما برای شما انجام میشود.

شما قادر خواهید بود تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه را به شهرهای مختلف قبرس ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان، پیانو، کامپیوتر ، چمدانهای لوازم شخصی، کتابها و مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی، در سریع ترین زمان به قبرس انجام می شود.

هزینه فریت بار به قبرس

باربری امیرکبیر بر تمام سرویس ها و خدمات فریت بار و کارگو را با ارزان ترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. ارسال بار از ایران به قبرس با استفاده از بهترین خدمات توسط افراد با تجربه انجام می گیرد. از مهم ترین شهرهای قبرس که امکان ارسال بار به آن ها وحود دارد می توان به نیکوزیا(پایتخت قبرس)، لیماسول، لارناکا، کایرنیا، پافوس، ارجان و ... اشاره نمود.

برای استعلام هزینه فریت بار به قبرس با ما در باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

ارسال بار هوایی به قبرس

همان طور که اشاره شد ارسال بار به صورت هوایی از امن ترین و سریع ترین روش ارسال بار بین المللی می باشد. برای ارسال بار به قبرس نیز می توان از دو روش زمینی و هوایی بهره برد. ارسال بار هوایی نسبت به ارسال بار زمینی دارای هزینه بیشتر، زمان ارسال سریع تر و امن تر می باشد. اما زمانی که میزان بار شما بسیار زیاد و دارای وزن بالایی است توصیه می شود از روش زمینی استفاده نمایید. حمل بار زمینی بیشتر برای بارهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. هزینه ارسال بار هوایی بر اساس وزن بار مشخص می شود.

بارها قبل از ارسال وزن کشی می شوند و بر اساس وزن بار هزینه ارسال بار به قبرس اعلام می گردد.

ارسال بار به قبرس

مدارک مورد نیاز برای ارسال لوازم منزل به قبرس 

برای ارسال و حمل بار و لوازم منزل به قبرس به این مدارک نیاز داریم:

  1. اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
  2. اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
  3. کپی بلیط
  4. آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده
  5. شماره تلفن فرستنده و گیرنده
  6. لیست کالاهای ارسالی

برای استفاده از خدمات ارسال لوازم منزل به قبرس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید