X

هزینه صادرات بار به قبرس شمالی و جنوبی

02144763438 تلفن تماس:
صادرات بار به قبرس

به منظور استفاده از خدمات صادرات بار به قبرس شمالی و جنوبی و همچنین صادرات بار به دیگر کشورها می توانید با باربری بین المللی تهران کالابر تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

صادرات به قبرس یکی از خدمات پر درخواست در این روزها می باشد. برای استفاده از خدمات صادرات بار به قبرس باید به یک باربری معتبر مراجعه نمایید. یکی از معتبرترین شرکت ها برای انجام خدمات باربری بین المللی، می توان به باربری امیرکبیر اشاره نمود.

صادرات به قبرس شمالی

با توجه به این که کشور قبرس در مسیر بین کشور های مختلف اعم از اروپا، آسیا و آفریقا گرفته است، باعث شده است، تا بتوانید به دلیل قرار گیری در این مسیر از لحاظ موقعیت تجاری بهترین موقعیت را داشته باشد. به همین خاطر افراد و تجاری که قصد صادرات به این کشور را دارند، موقعیت خوبی می باشد. برای صادرات به این کشور نیاز است، مراحلی پیچیده ای را طی کنید. شما می توانید کالاهایی که قصد صادر کردن آن را دارید، به صورت زمینی، هوایی و دریایی به این کشور ارسال کنید. کشورهایی مختلفی اعم از یونان، آلمان، بریتانیا و لبنان توانسته اند، روابط تجاری خوبی را با این کشور برقرار کنند. کالاهایی که می توانید به این کشور صادر کنید، شامل مواد شیمیایی، وسایل نقلیه، ماشین آلات صنعتی و آهن و فولاد می باشد. از دیگر مواردی که شما می توانید برای صادر کردن به این کشور انتخاب کنید، صفحات خورشیدی می باشد. 

علاوه بر صادرات برای ارسال بار و لوازم منزل افرادی که قصد مهاجرت به قبرس را دارند نیز می توانید با باربری امیرکبیر تماس بگیرید. 

ارسال بار به قبرس

پس از این که با قوانین این کشور در رابطه با ارسال محصولات آشنایی پیدا کردید، حال می توانید نسبت به ارسال بار به قبرس شمالی اقدام کنید. برای انجام این کار می توانید از باربری هایی که در این زمینه فعالیت تخصصی دارند، کمک بگیرید. باربری امیرکبیر یکی از معتبرترین باربری ها در زمینه ارسال بار بین المللی می باشد، و شما می توانید ارسال بارهای خود را به این باربری بسپارید. باربری بین المللی، بارهای شما را با استفاده از تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای بسته بندی، به صورت اصولی بسته بندی می کنند، و به گمرک و یا فرودگاه ارسال می کنند. بعد از انجام کارهای گمرکی ارسال بار و دریافت مجوز می توانید نسبت به ارسال کالاهای مد نظر خود به قبرس اقدام کنید.

از دیگر خدمات در زمینه باربری بین المللی می توان به ارسال بار به ترکیه، ارسال بار به آلمان و ارسال بار به انگلیس اشاره نمود.

اقتصاد در قبرس شمالی

اقتصاد قبرس شمالی برپایه و اساس نظام بازار آزاد (صادرات، واردات و صنعت توریسم) می باشد. صنعت کشاورزی این کشور رونق و پیشرفت بسیار چشمگیری داشته و در زمینه ی کشت محصولات مختلفی اعم از سیب زمینی، جو، گندم و مرکبات فعالیت می کنند. از جمله دیگر محصولاتی که در بخش صادرات توانسته است، جایگاه ویژه ای پیدا کند، تولید محصولات صنعتی، پوشاک، صنایع دستی و تنباکو می باشد. همان طور که قبلاً هم به آن اشاره کردیم، صنعت توریسم روند رو به رشدی را در این کشور داشته است. در بخش های مهندسی IT، ارتباطات، برق، سرمایه گذاری های بین المللی و… هم توانسته اند، درآمد فوق العاده ای را کسب کنند.

هزینه صادرات بار به قبرس

قبرس به عنوان یک کشور جزیره ای در کنار دریای مدیترانه می باشد. پایتخت انتخاب شده برای این کشور به عنوان مرکز کشور شهر نیکوزیا می باشد. این کشور در سال 1974 به دو قسمت (شمالی و جنوبی) تقسیم شد. در یک قسمت یونانی ها و در قسمت دیگر ترک ها ساکن شدند. پرورش خوک، بز و گوسفند در این کشور انجام می شود، و مردم این کشور در زمین های کشاورزی خود محصولات مختلفی اعم از گندم، جو، زیتون، سیب زمینی، مرکبات کشت و در زمان مناسب برداشت می کنند. صنایع این کشور همانند کشورهای اروپایی پیشرفت چندانی نداشته، و بیشتر صنایع این کشور شامل صنایع دستی و محلی می باشد. 

محصولات صادراتی قبرس

محصولاتی که کشور قبرس صادر کننده ی آن ها می باشد، شامل موارد زیر می باشد.

 • محصولات تجهیزات عکاسی
 • محصولات دارویی
 • گوشت و فراورده های گوشتی
 • حیوانات زنده، ماهی، صدف، نرم تنان و بی مهره گان دریائی
 • محصولات لبنی، تخم مرغ، عسل
 • محصو لات حیوانی
 • درخت، گیاھان، ریشه و ساقه گیاهی
 • میوه، آجیل، خربزه و پوست مرکبات
 • قهوه، چای و فرآورده های آن، غلات 
 • محصولات آسیاب شده، مالت، نشاسته و گلوتن

کشورهایی مانند اسرائیل، یونان، بریتانیا به عنوان بزرگترین واردکنندگان محصولات قبرس محسوب می شوند.

محصولاتی که کشور قبرس صادر کننده ی آن ها می باشد، شامل موارد زیر می باشد.

 • هیدروکربن‌ ها
 • ماشین‌ آلات
 • مواد شیمیایی
 • وسایل نقلیه
 • آهن و فولاد

صنعت توریسم به عنوان مهم ترین منبع درآمد کشور قبرس محسوب می شود. با توجه به این که قبل تر اشاره کردیم، که این کشور به دو بخش تقسیم شده است، در این بخش قصد داریم در رابطه با نحوه ی صادرات به قبرس شمالی بحث کنیم، به همین خاطر بهتر است، اول آشنایی مختصری با قبرس شمالی داشته باشید. قبرس شمالی به عنوان یک جزیره خودمختار در جنوب کشور ترکیه واقع شده است.

زبان کشور قبرس شمالی ترکی قبرسی می باشد، ولی برخی از مردم این کشور به زبان یونانی صحبت می کنند. متأسفانه این کشور تا کنون نتوانسته است، توسط اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شود، و فقط با کشور ترکیه و برخی از کشورها توانسته است، ارتباط سیاسی داشته باشند. برای این که بتوانید این کشور را برای زندگی انتخاب کنید، باید بگوییم، که هزینه ی زندگی در قبرس شمالی نسبت به دیگر کشورهای اروپایی کمتر می باشد. از بهترین مشاغلی که افراد می توانند به واسطه ی آن درآمد خوبی داشته باشند، می توان به ارائه کردن خدمات به شرکت هایی که برای فعالیت به قبرس می آیند، رشته هایی مختلفی اعم وکالت، حسابداری، خدمات مالی و… اشاره کرد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید