X

باربری تهران به تبریز + هزینه حمل بار به تبریز از مبدا کرج و تهران

02144763438 تلفن تماس:
باربری تهران به تبریز
برای استفاده از خدمات باربری و ارسال بار از تهران به تبریز با باربری امیرکبیر تماس بگیرید. مبدا برای ارسال بار تهران و کرج می باشد. برای استعلام هزینه ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.
باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری تهران به تبریز از مهم ترین خدمات باربری امیرکبیر در شعبه باربری شهرستان می باشد. مبدا برای ارسال بار کرج و تهران می باشد. باربری امیرکبیر کلیه خدمات ارسال بار به تبریز مانند بسته بندی بار، حمل لوازم منزل، حمل بارهای تجاری و ... را با قیمت بسیار مناسب و ارزان ارائه می دهد. باربری تهران به شهرستان از مهم ترین خدمات ارائه شده در باربری های معتبر می باشد.

ارسال بار از تهران به تبریز

با توجه به این که شهرک های صنعتی مختلفی در شهر تهران در حال فعالیت می باشند، این شهرک ها نیاز به استفاده از خدمات باربری از تهران به تبریز دارند، تا از این طریق بتوانند محصولات تولیدی خود را به شهر تبریز ارسال کنند. باربری کرج به تبریز یکی از خدمات ارائه شده در باربری امیرکبیر می باشد، که وسایل مد نظر شما را از تهران و کرج با ماشین های حمل بار به تبریز منتقل می کنند.

مسیر اصلی جاده ی تهران به تبریز که قسمتی از آزادراه 2 ایران می باشد، و از سمت مشهد به سمت شمال غربی ایران می رود، و تهران در بین آن قرار گرفته است. مسیر ذکر شده به عنوان یکی از مهم ترین مسیرهای باربری و حمل بار در کشور می باشد، که ماشین های حمل بار جهت جا به جا کردن وسایل و اثاث شما از این مسیر عبور می کنند. بین دو شهر تهران و تبریز شهرهای دیگری اعم از کرج، قزوین و زنجان قرار گرفته اند، و فاصله ی تبریز تا زنجان حدوداً 280 کیلومتر و تا تهران 500 کیلومتر می باشد.

از دیگر خدمات باربری امیرکبیر در زمینه حمل بار به شهرستان می توان به باربری تهران به اهواز و باربری تهران به شیراز اشاره نمود.

حمل بار بدون خسارت از تهران به تبریز

برخی از افراد ممکن است، به خاطر فاصله ای که بین دو شهر تهران و تبریز وجود دارد، نگران وسایل و اثاث خود برای جا به جایی باشند. ولی در این مورد باید بگوییم، که اصلا لازم نیست، نگران این مسئله باشید، چون تمام پرسنل باربری امیرکبیر به صورت حرفه ای در مورد جا به جایی ها آموزش های لازم را دیده اند، و باتجربه هستند، و به راحتی می توانند آماده سازی و بسته بندی وسایل و لوازم شما را انجام دهند، و با استفاده از بهترین ماشین های باربری (خاور، کامیون های مسقف، وانت بار) نسبت به جا به جایی وسایل و لوازم شما اقدام کنند.

کارگران باربری که قرار است، بسته بندی اثاث و وسایل باارزش شما را انجام دهند، از لوازمی مانند استرچ رپ، چسب نواری، جعبه و کارتن اسباب کشی، نایلون های مخصوص و پلاستیک های حباب دار برای بسته بندی استفاده می کنند، تا هنگام جا به جایی به وسایل شما آسیبی وارد نشود.

هزینه باربری تهران به تبریز

حمل بار از کرج به تبریز

در صورتی که ساکن شهر کرج می باشید، و قصد دارید، نسبت به جا به جایی وسایل خود را طریق باربری هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، کمک بگیرید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات ارائه شده در باربری امیرکبیر می باشد. این باربری در چند سال اخیر به واسطه ارائه بهترین خدمات توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. هم چنین این باربری تضمین می کند، که با وجود مسافت طولانی اثاث و وسایل شما را طی چند ساعتی که در مسیر هستند، سالم به مقصد برسانند. 

اتوبار و باربری کرج به غیر از ارائه خدمات باربری و حمل اثاثیه در تمام شهرهای کرج امکان ارسال و حمل بار و اثاثیه از کرج به تبریز (همه ی شهرهای آن) را برای شما فراهم می کند. جهت حمل بار از کرج به تبریز می توانید یکی از ماشین های حمل بار باربری امیر کبیر (وانت و نیسان بار، کامیونت، کامیون، خاور و...) را انتخاب کنید. هزینه ی حمل بار از کرج به تبریز با توجه به تعرفه ی تعیین شده توسط صنف باربری تعیین می شود. هم چنین ممکن است، عوامل دیگری اعم از مقدار و حجم بار، تعداد کارگران، مسافت طی شده برای رسیدن به مقصد و... در تعیین قیمت نهایی تأثیرگذار باشند. در صورتی که در حین جا به جایی به وسایل و اثاثیه شما خسارتی وارد شود، تمام خسارت های وارد شده توسط بیمه برای شما جبران می شود.

هزینه باربری تهران به تبریز

در تعیین هزینه باربری تهران به تبریز عوامل مختلفی تأثیرگذار هستند. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تعداد کارگران باربری
 • مقدار و میزان وسایل و اسباب و اثاثیه 
 • فاصله ی مبدأ تا مقصد
 • مدت زمانی که برای بارگیری طول می کشد.
 • نوع ماشین انتخاب شده برای جا به جایی
 • تعداد ماشین های حمل بار
 • در صورتی که در بین وسایل شما، وسایل سنگینی مانند یخچال ساید بای ساید، گاوصندوق، پیانو، تردمیل و... وجود داشته باشد، باید هزینه ی جداگانه برای آن پرداخت کنید.

باربری از کرج و تهران به تبریز

ارسال لوازم منزل به تبریز

ارسال لوازم منزل شما به تبریز در باربری امیرکبیر به صورت همه روزه و شبانه روزی انجام می شود. با توجه به این نکته که حمل اثاثیه و اسباب کشی به عنوان یکی از زمان برترین کارهایی می باشد، که باید آن را انجام دهید. هم چنین ممکن است، حین جمع کردن لوازم و وسایل منزل بسته بندی وسایل طول بکشد، و دلیل این موضوع هم این است، که باید به صورت اصولی و صحیح بسته بندی شوند، چون در غیر این صورت می توانند خسارت های جبران ناپذیری را به وسایل شما وارد کنند.

هنگام ارسال لوازم منزل خود به شهر تبریز بهتر است، به نکات مهم زیر توجه داشته باشید.

 • توصیه می کنیم، تمام وسایلی که قصد جا به جایی آن ها را دارید، روز قبل از جا به جایی جمع کنید.
 • توجه کنید، که بسته بندی وسایل شما باید به صورت اصولی انجام شود.
 • حتماً کار بسته بندی را حداقل یک روز قبل از اثاث کشی انجام دهید، تا با کمبود وقت رو به رو نشوید.
 • از کارگران باربری تفاضا کنید، تا بر روی جعبه ها یادداشت قرار دهند، و فهرست لوازم بسته بندی شده را به شما تحویل دهند.
 • هم چنین در بسته بندی لوازم شکستنی و باارزش از کارگران حمل بار بخواهید با نهایت دقت بسته بندی را انجام دهند.

وانت بار شهرستان

ممکن است، این سوال در ذهن شما به وجود بیاید، که استفاده از خدمات وانت بار شهرستان برای جا به جایی چه نوع بارهایی مناسب می باشد؟ برای پاسخ به این سوال شما باید بگوییم، که باربری امیرکبیر برای حمل بار بین شهری و شهرستان با استفاده از وانت هیچ گونه محدودیتی ندارد، و آماده ی خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد. جهت استفاده از خدمات این باربری کافیست، با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته، و با خیالی راحت نسبت به جا به جایی وسایل خود اقدام کنید. هنگام حمل بار به شهرستان بهتر است، به نکاتی که در ادامه به آن اشاره می کنیم، توجه داشته باشید. وانت بار شهرستان برای ارسال بار های سبک و کم حجم بسیار مناسب است.

 • استفاده از بسته بندی صحیح و اصولی
 • استفاده از رانندگان باتجربه و راه بلد
 • چیدن درست و صحیح وسایل در داخل وانت بار
 • تعیین مسیر مناسب برای حمل و نقل
 • تعیین زمان دقیق رسیدن وسایل

مزایای استفاده از وانت بار شهرستان

 • دارای مجوز رسمی جهت جا به جایی بار به شهرستان
 • به کارگیری پرسنل و کارگران باتجربه و متخصص جهت جا به جایی وسایل و قرار دادن آن ها در وانت
 • استفاده از انواع وانت بارها برای جا به جایی
 • حمل بار مشتریان به صورت صحیح و اصولی
 • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی
 • مناسب ترین قیمت ها
 • جا به جایی و حمل اثاث و وسایل شما در کوتاه ترین زمان ممکن
 • رعایت نظم در چیدن وسایل در داخل وانت بار جهت جلوگیری از آسیب دیدن وسایل شما
 • تمام تلاش خود در راستای حفظ وسایل شما
 • بیمه باربری به درخواست مشتریان گرامی صادر خواهد شد.

خدمات مرتبط:

خاور برای شهرستان

نیسان بار شهرستانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید