X

نیسان بار شهرستان + هزینه حمل بار با نیسان

02144763438 تلفن تماس:
نیسان بار شهرستان
برای حمل بار به شهرستان می توانید از انواع نیسان بار استفاده نمایید. با استفاده از نیسان بار می توانید لوازم منزل و یا بارهای تجاری و اداری را از تهران به تمام شهرهای ایران ارسال نمایید.
باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

یکی از محبوب ترین ماشین ها برای حمل بار از تهران به شهرستان، نیسان بار می باشد. گاها تا دو تن بار را می توانید با نیسان بار جابجا نمایید که البته میزان ظرفیت و وزن بار به نوع ماشین حمل بار بستگی دارد. برای استفاده از خدمات نیسان بار شهرستان با شماره های درج شده در سایت باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

نیسان بار شهرستان

استفاده از خدمات حمل و نقل و یا خدمات باربری برای حمل بار از تهران به سایر شهرهای ایران با استفاده از  نیسان بار شهرستان بهترین روش ارسال خرده بار به شهرهای دیگر می باشد.

شرکت باربری امیرکبیر با تضمین سلامت کالا و تحویل به موقع بار با استفاده از بهترین ماشین های حمل بار، بهترین خدمات در زمینه باربری شهرستان را در اختیارتان قرار می دهد. ما در شعبه نیسان بار برای شهرستان تمام خدمات در زمینه حمل بار به تمام شهرهای ایران را به مشتریان عزیز خود عرضه می داریم. برای استفاده از خدمات نیسان بار شهرستان  اطلاع از هزینه ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همچنین می توان برای حمل بار درون شهری نیز از خدمات نیسان بار بهره ببرید. اگر وزن بارهای شما کمتر از 600 کیلوگرم است می توانید از وانت بار شهرستان برای ارسال بار بهره ببرید.

قیمت حمل بار به شهرستان با نیسان

یکی از بهترین ماشین های حمل بار به شهرستان، نیسان بار است. حمل بار به شهرستان با نیسان بسیار ارزان تر و سریع تر از حمل بار با خاور و کامیون است. اما در وزن بار ارسالی با نیسان محدودیت هایی وجود دارد و نمی توان بار با حجم و وزن خیلی زیاد را با نیسان جابجا نمود.

بیشترین وزنی که می توان با نیسان جابجای نمود 1800 کیلو گرم است آن هم با نیسان از نوع دیزل. اگر میزان بار شما کمتر از این مقدار است می توانید از نیسان برای حمل بار استفاده نمایید. البته در برخی موارد بسته به شرایط بار ممکن است مشاوران باربری دیگر ماشین ها را برای حمل بار به شما معرفی نمایند. 

برای ثبت سفارش درخواست استفاده از خدمات نیسان بار شهرستان و یا دریافت مشاوره در زمینه انتخاب ماشین باربری مناسب بر اساس نوع بار، شما می توانید با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

نیسان بار شهرستان

خدمات نیسان بار شهرستان

در باربری امیرکبیر شما می توانید هر خدماتی در زمینه حمل بار را از ما درخواست نمایید. از خدمات باربری درون شهری، باربری برون شهری و حتی باربری بین المللی. از مهم ترین خدمات ارائه شده در نیسان بار شهرستان می توان به این موارد اشاره نمود:ک

  • مشاوره در زمینه حمل بار و انتخاب نوع ماشین حمل بار
  • بسته بار برای ارسال سالم و بدون دردسر
  • ماشین های حمل بار سالم
  • کارگر باربری برای بسته بندی و حمل بار
  • ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر

نیسان بار از بهترین وسایل نقلیه برای باربری درون شهری و باربری برون شهری به شمار می رود.

برای درخواست نیسان برای شهرستان، تفاوتی ندارد که کجا هستید، هر کجا که باشید تنها با یک تماس میتوانید سرویس حمل بار با نیسان را از باربری امیرکبیر درخواست نمایید.

بیمه نامه برای ارسال بار به شهرستان

برای حمل بار با نیسان به شهرستان همانند سایر ماشین ها بیمه نامه صادر میشود. سقف این بیمه نامه به میزان ارزش بار ارسالی بستگی دارد. معمولا این ارزش مالی بر اساس اظهار صاحب بار، مشخص می شود. در باربری امیرکبیر نیز برای ارسال بار با صدور بارنامه، بیمه نامه نیز صادر می شود. بیمه نمودن بار ها یکی از واجبات در شرکت های باربری می باشد. 

میزان ظرفیت وانت و نیسان بار 

ماشین های حمل بار بر اساس مدل و ساختاری که دارند، ظرفیت های مختلفی برای حمل بار دارند. نیسان بار دارای مدل های دوگانه سوز، تک سوز و دیزلی هستند. در ادامه شما را با ظرفیت انواع وانت بار برای حمل بار برون شهری آشنا خواهیم ساخت. ظرفیت برای حمل بار درون شهری از برون شهری بیشتر است.

نوع ماشین حمل بار ظرفیت
پیکان وانت 400kg
وانت آریسان 450kg
وانت پراید 300kg
نیسان دو گانه 1500kg
نیسان دیزل 1800kg

کارگر باربری

کارگر باربری به افرادی اطلاق می شود که در باربری ها برای ارائه خدمات بسته بندی و حمل بار خدمات ارائه می دهند. کارگر باربری استخدام شده در باربری امیرکبیر از افراد متخصص و آموزش دیده هستند. این افراد می توانند در زمینه حمل انواع بارهای سبک و سنگین، بسته بندی و چیدمان لوازم منزل به شما کمک کنند. 

برای استفاده از خدمات نیسان بار شهرستان با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید