X

هزینه باربری خاور تهران به شهرستان + خاور شهرستان

02144763438 تلفن تماس:
خاور برای شهرستان

برای ارسال برخی از بارها با وزن و حجم بالا باید از ماشین های حمل بار سنگین مانند خاور بار استفاده نمایید. اگر به خاور برای حمل بار به شهرستان نیاز دارید با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

باربری شهرستان و حمل بار به شهرستان از مهم ترین خدمات ارئه شده در شرکت های باربری می باشد. خاور ها دارای مدل های مختلف و در ظرفیت های متفاوت در باربری امیرکبیر موجود می باشد. از انواع خاور می توان به خاور روباز، خاور مسقف، خاور کمپرسی، خاور بغل بازشو، خاور یخچالی، خاور اتاق بزرگ، خاور معمولی و خاور بادسان اشاره نمود. حمل بار با خاور از پردرخواست ترین خدمات در باربری ها می باشد.

خاور بار شهرستان

برای استفاده خدمات در زمینه خاور دربستی شهرستان، اجاره دربستی خاور از تهران تا شهرستان با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.
تعرفه باربری خاور مسقف به شهرستان، خاور بغلدار به شهرستان، کرایه خاور ارزان به شهرستان، رزرو خاور شهرستان، نرخ خاور اثاث کشی به شهرستان و لیست کرایه خاور به شهرستان از جمله مواردی است که مشتریان به دنبال آن ها هستند. 

در باربری امیرکبیر امکان ارسال بار با خاور از تهران و کرج به تمام شهرهای ایران امکان پذیر است. مهم ترین اصل در ارسال بار به شهرستان استفاده از ماشین های حمل بار سالم و بیمه نامه معتبر می باشد. در باربری امیرکبیر با توجه به میزان ارزش بار شما بیمه نامه صادر و در صورت هرگونه خسارت، هزینه آن به صاحب بار پرداخت می شود.

رانندگانی که در باربری ما مشغول به کار هستند از بهترین و متعهد ترین افراد می باشند. این افراد تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا کوچکترین آسیبی به بار های مشتریان وارد نشود و بار ها در اسرع وقت و بدون تاخیر به شهرستان مورد نظر ارسال شود.

برای استفاده از خدمات خاور بار برای شهرستان، حمل بار با خاور از تهران به شهرستان با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

باربری خاور برای شهرستان

حمل بار با خاور از تهران به شهرستان یکی از خدمات مهم ارائه شده در باربری امیرکبیر می باشد. در این باربری از تمام نقاط تهران و کرج امکان ارسال بار به شهرستان وجود دارد. مععمولا برای ارسال بار از خاور استفاده می شود. مگر برای بار با حجم و وزن کن که در این صورت استفاده از خدمات وانت بار و نیسان بار شهرستان به صرفه تر است. حداکثر باری که می توان با نیسان بار جابجا نمود 1500 کیلوگرم است و البته این وزن هم بستگی به نوع نیسان بار دارد. نیسان بار در مدل های دیزلی، دو گانه و تک سوز موجود می باشد.

همچنین با استفاده از خدمات وانت بار شهرستان نیز میتوان برای جابجایی بارهای سبک به شهرستان استفاده نمود. مسلما کرایه وانت بار از خاور کمتر و به صرفه تر است. اما اگر میزان وزن بار شما بالاست بهتر است از خاور بار استفاده نمایید تا چند سرویس وانت بار.

حمل بار به شهرستان با خاور

نرخ کرایه خاور برای حمل بار به شهرستان

میزان کرایه خاور برای شهرستان به نوع بار و مسافت بین مبدا و مقصد بستگی دارد. مسلما هر چه شهر مورد نظر از تهران دورتر و مسیر آن سخت تر باشد نرخ کرایه نیز افزایش می یابد. همچنین نوع خاور برای حمل بار در میزان کرایه خاور بار شهرستان تاثیر گذار است.

ما در باربری امیرکبیر امکان ارسال بار از تهران و کرج به تمام شهرهای ایران را فراهم آورده ایم. ارسال بار از تهران به شهرهایی مانند مشهد، اصفهان، اهواز، تبریز، شیراز و ... انجام می شود. 

ارسال لوازم منزل به شهرستان با خاور

برای ارسال لوازم منزل به شهرستان، عده ای از وانت بار یا نیسان بار استفاده می کنند. انتخاب ماشین حمل بار کاملا به میزان بار شما بستگی دارد. اگر میزان لوازم منزل شما زیاد و وزن بالایی دارد و حجم زیادی را اشغال می کند، توصیه می شود از خاور بار برای ارسال بار به شهرستان استفاده نمایید. اما قبل از امر ارسال و بارگیری بهتر است به بسته بندی لوازم منزل خود دقت نمایید. اگر بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل را به درستی انجام دهید بارهای شما با سلامت کامل و بدون کوچکترین خسارتی به مقصد می رسند. 

ظرفیت انواع خاور برای حمل بار

همان طور که اشاره شد مدل های مختلفی از خاور برای حمل بار وجود دارد. در ادامه شما را با طرفیت حمل بار انواع خاور آشنا می سازیم:

نوع خاور  حداکثر ظرفیت
خاور (مسقف – ۶۰۸ – بنز)     3 تن
خاور (روباز – ۸۰۸)     4 تن
خاور 813 4.5 تن
خاور ایسوزو – کامیونت ایسوزو 3 تن
خاور مبلی 3 تن
کامیونت 3 تن

برای استفاده از خدمات حمل بار با خاور به شهرستان با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید