X

هزینه حمل و جابجایی پیانو

02144763438 تلفن تماس:
حمل پیانو
پیانو در مدل های مختلف موجود می باشد و به دلیل وزن نسبتا بالا و قیمت گران، حمل و جابجایی آن ها نیاز به تجربه و دقت بالایی دارد. برای استفاده از خدمات باکیفیت حمل پیانو در تهران و کرج و استعلام قیمت با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.
باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

برخی از افراد در هنگام اسباب کشی برای جابجایی پیانو دچار دردسر می شوند. در اینجا باید برای حمل آسان و بدون خسارت با یک باربری معتبر تماس بگیرید. حمل پیانو کاری بسیار تحصصی است و نباید خودتان اقدام به جابجایی آن نمایید. وزن سنگین پیانو و ابعاد بزرگ آن یکی از عوامل ایجاد مشکل در هنگام جابجایی آن می باشد. برای استفاده از خدمات باربری امیرکبیر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

حمل پیانو در تهران

همان طور که اشاره شد حمل و نقل پیانو امری تخصصی و بسیار حساس است. اگر برای جابجایی پیانو از افراد متخصص کمک نگیرید ممکن است صدمات زیادی مانند زخمي شدن بدنه پيانو، ترك برداشتن رزونانس و یا شل شدن گوشي ها به پیانوهای شما وارد شود. با انتخاب یک باربری معتبر و استفاده از تجربه های نیروهای فعال در این مجموعه ها می توانید پیانو خود را بدون دردسر جابجا نمایید.

در هنگام جابجایی پیانو بسته بندی صحیح و حرفه ای آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. 

اگر قصد حمل و جابه جایی پیانو در تهران و کرج را دارید با شرکت های باربری معتبر در تهران تماس بگیرید. این باربری ها به طور تخصصی این کار را انجام می دهند و در حین جابجایی هیچ خسارتی به پیانو شما وارد نمی شود.

روش های حمل صحیح پیانو

قبل از هر اقدامی باید بدانید که وزن پیانوی شما چقدر است. معمولا پیانوهای رویال دارای وزن بالاتری نسبت به سایر مدل های هستند . در نتیجه حمل و جابجایی این مدل از پیانوها مشکل تر است. به همین دلیل توصیه می شود برای حمل پیانوهای رویال حتما از باربری ها و کارگران ماهر کمک بگیرید.

برای حمل پیانو باید با صبر و حوصله اقدام به این کار نمایید و ابعاد پیانو را برای خارج نمودن از اتاق و درب در نظر بگیرید. اگر امکان خارج نمودن پیانو از درب نبود باید لولاها را جدا و درب را از چارچوب خارج نمایید.

کمک گرفتن از کارگر باربری مخصوص حمل اصاصیه منزل و پیانو به شما کمک می کند تا لوازم خود را بدون خسارت جابجا نمایید. هرگز از خدمات کارگرانی که تحت نظر باربری های فعالیت می کنند، استفاده نکنید. زیرا این افراد هم دارای تجربه کمی هستند و هم در صورت ایجاد خسارت کسی پاسخ گو شما نخواهد بود. کارگران استخدام شده در باربری امیرکبیر همگی متعهد به کار، دارای قدرت بدنی بالا و مجرب در زمینه حمل بار هستند.

برای انتقال پیانو به ماشین باید از گردون و یا چرخ حمل پیانو استفاده نمایید و یا با کمک گرفتن از چند کاگر ماهر که دارای قدرت بدنی بالایی هستند این امر را انجام دهید. همچنین بعد از قرار دادن پیانو در ماشین اطراف آن با با ضربه گیر پوشانده تا در اثر ضربه خسارتی به پیانو شما وارد نشود. اگر در ماشین حمل بار علاوه بر پیانو، لوازم دیگری نیز قرار دارد، هرگز بارها را بر روی پیانو قرار ندهید. 

در هنگام حمل حتما از بسته بندی مناسب استفاده نمایید.

به طور کلی برای حمل و جابجایی تمام لوازم منزل باید آن ها را به خوبی بسته بندی نمایید. استفاده از لوازم بسته بندی باکیفیت و محکم کمک بسیاری به جلوگیری از ایجاد خسارت در بارهای شما می نماید. برای حمل پیانو حتما از ضربه گیر استفاده نمایید تا اینگونه از ضربات و اسیب های احتمالی جلوگیری شود.  هنگام بسته بندی باید قسمت هایی از پیانو مانند بدنه، رزونانس یا دک پیانو و گوشی های به دقت توسط وکیوم و استرچ رپ پوشیده شوند. زیرا استفاده از این مواد می تواند آسیب ناشی از ضربات را هنگام حمل پیانو کاهش دهد.

همچنین می توان از پلاستیک حباب دار برای بسته بندی پایه های پیانو استفاده نمود. این گونه از ایجاد خش بر روی پایه ها و شکستن آن ها جلوگیری می شود. همچنین برای اینکه روی پیانو هنگام حمل و نقل خط و خشی ایجاد نشود، باید پیانو را بطور کامل با پتو یا یک پارچه ضخیم پوشانده شود.

از دیگر خدمات باربری امیرکبیر می توان به این موارد اشاره نمود:

حمل یخچال ساید

حمل گاوصندوق در تهران

بسته بندی لوازم منزل
 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید