X

حمل گاوصندوق در تهران + استعلام هزینه جابجایی گاوصندوق

02144763438 تلفن تماس:
حمل گاوصندوق در تهران
اکثر گاوصندوق ها دارای وزن بالایی هستند و حمل و جابجایی آن ها بسیار مشکل است. اگر خودتان اقدام به جابجایی گاوصندوق نمایید ممکن است به سلامت شما آسیب وارد شود. برای استفاده از خدمات حمل بار با باربری و اتوبار امیرکبیر تماس بگیرید.
باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

گاوصندوق به عنوان یکی از وسایل سنگین موجود در خانه ها، دفاتر کاری، شرکت ها و... می باشد، و زمانی که قصد دارید، این وسیله را جا به جا کنید، کار سختی را پیش رو خواهید داشت. برای این که بتوانید این کار را بدون هیچ دردسری انجام دهید، بهتر است، از باربری های معتبری که در زمینه ی حمل و جا به جایی وسایل فعالیت می کنند، کمک بگیرید.

باربری امیرکبیر یکی از باربری هایی است، که در چند سال اخیر به واسطه ی ارائه بهترین خدمات توانسته است، مشتریان خاص خود را در سراسر نقاط کشور داشته باشد. پرسنل این مجموعه برای جا به جایی وسایل شما آموزش دیده و باتجربه هستند، و می توانند این کار را با دقت انجام دهند. توصیه ما به شما این است، که به هیچ عنوان این کار را به افراد غیر حرفه ای واگذار نکنید، چون نمی توانند به راحتی گاو صندوق را حمل کنند، و یا حتی ممکن است، بتوانند گاو صندوق را جا به جا کنند، ولی برای آن خطر آفرین می باشد، و باعث آسیب دیدن آن ها می شود.

نکته ی مهمی که در رابطه با جا به جایی گاو صندوق ها وجود دارد، این است، که گاو صندوق ها وزن زیادی دارند، و جابجایی گاو صندوق احتیاج به مهارت خاصی دارد. دلیل این موضوع هم این است، که در گاوصندوق اشیا و اسناد و مدارک مهم افراد در آن قرار دارد، به همین خاطر بهتر است، برای جا به جایی آن از افرادی کمک بگیرید، که به آن ها اعتماد کامل دارید.

هزینه حمل گاوصندوق

هزینه حمل گاوصندوق با توجه به موارد مختلفی اعم از تعداد کارگران باربری، طبقات طی شدن برای جا به جایی، مبدا و مقصد جا به جایی، وزن گاو صندوق، هزینه ایاب و ذهاب و... تعیین خواهد شد. جهت اطلاع از قیمت دقیق حمل گاوصندوق با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

از دیگر خدمات ما در باربری امیرکبیر می توان به این موارد اشاره نمود:

کارگر باربری

 حمل یخچال ساید

حمل پیانو

بسته بندی لوازم منزل

جابجایی گاوصندوق در تهران

جا به جایی گاوصندوق فرآیند تخصصی می باشد، و برای جا به جایی نیاز به تخصص و مهارت دارد. کمک گرفتن از افراد متخصص و تجهیزات مخصوص باعث می شود، تا در زمان جا به جایی و رساندن گاوصندوق به مقصد خسارتی به آن وارد نشود. در صورتی که جا به جایی گاو صندوق به صورت غیراصولی و بدون استفاده از تجهیزات مناسب انجام شود، نه تنها باعث آسیب رساندن به بدنه ی گاو صندوق می شود، حتی می تواند به محیط اطراف آسیب وارد کند. اغلب افراد این عقیده را دارند، که به تنهایی برای جا به جایی گاوصندوق اقدام کنند، ولی باید بدانند، که حتی کوچک ترین مدل های گاو صندوق ها را به گونه ای طراحی می کنند، که وزن زیادی داشته باشند. همین موضوع باعث می شود، تا شما جابجایی گاوصندوق را در شهر تهران فقط با کمک افراد متخصص و باتجربه در زمینه ی جا به جایی انجام دهید.

حمل گاوصندوق در تهران

حمل گاوصندوق در غرب تهران

برای حمل گاوصندوق در غرب تهران سه روش وجود دارد، که در ادامه به بررسی این سه روش خواهیم پرداخت.

حمل گاوصندوق به صورت دستی

با توجه به این که برخی از مدل های گاو صندوق دارای وزنی معادل با 12 تا 16 کیلوگرم می باشند، این گاو صندوق ها تحت عنوان گاو صندوق های هتلی شناخته شده اند. برای جا به جایی این نوع از گاو صندوق ها با مشکلی رو به رو نمی شوید، و این کار را به صورت دستی انجام می دهند. برای این که این کار به آسانی انجام شود، نیاز به اطلاعات مورد نیاز در رابطه با گاو صندوق دارید. بهتر است، این کار را به افراد آموزش دیده بسپارید، تا دچار آسیب نشوید.

حمل گاو صندوق با استفاده از چرخ

ممکن است، بعضی از مدل های گاو صندوق دارای وزنی معادل با 200 کیلوگرم داشته باشند، به این نوع از گاو صندوق ها گاوصندوق های خانگی می گویند. جا به جا کردن این گاو صندوق ها کاری دشوار و مشکل ساز می باشد، و با دست نمی توان این کار را انجام داد. برای جا به جایی بهتر است، از چرخ های مخصوص حمل استفاده کنید. استفاده از وسیله باعث می شود، تا فشار وزن گاوصندوق به حداقل برسد، و به راحتی از پله ها بالا برود. 

حمل گاو صندوق توسط جرثقیل

گاو صندوق هایی که دارای وزنی معادل با 500 کیلوگرم می باشند، می توانید برای جا به جایی از چرخ حمل و تعداد کارگر باربری این کار را انجام دهید. در صورتی که وزن گاو صندوق بیشتر از 500 کیلوگرم باشد، به این نوع از گاو صندوق ها گاو صندوق های درب خزانه و گاوصندوق های بانکی می گویند. این گاو صندوق ها به صورت ضد سرقت طراحی و تولید می شوند، و به هیچ عنوان دچار آسیب نمی شوند. برای جا به جا کردن این گاو صندوق ها بهتر است، با جرثقیل و چند کارگر ماهر انجام شود.

کارگر باربری برای حمل گاوصندوق باید دارای تجربه و قدرت بدنی بالا باشد. به هیچ عنوان از خدمات افرادی که تحت نظر باربری ها نیستند، استفاده نکنید. زیرا در صورت ایجاد خسارت کسی پاسخ گوی شما نیست.

حمل گاوصندوق کاوه

گاوصندوق کاوه در طرح و مدل های متنوع به صورت سنگین، سبک و گاوصندوق تک لایه و خزانه و درب دیواری طراحی و برای فروش به بازار عرضه می شوند. با توجه به این که در طراحی این گاو صندوق ها از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه و قطعات استفاده می شود، باعث می شود، تا از نظر شکل ظاهری زیبا و امنیت بسیار زیادی را ایجاد کنند. همین مسئله باعث می شود، تا به عنوان یکی از بهترین و مقاوم ترین نوع گاوصندوق های موجود در سراسر کشور باشند.

زمانی که قصد جا به جایی این گاو صندوق ها را دارید، برای انجام این کار نیاز به تجهیرات مختلفی دارید، و حتماً باید توسط افراد متخصص جا به جایی صورت گیرد، چون در غیر این صورت ممکن است، در صورت بروز کوچک ترین اشتباه سبب بروز صدمات جانی یا مالی متعددی شود. استفاده از تجهیزات مورد نیاز برای جا به جایی باعث می شود، تا جابجایی گاوصندوق کاوه با هر ابعاد و وزنی را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

هزینه حمل گاوصندوق

حمل گاوصندوق از پله

گاهی اوقات ممکن است، افراد بخواهند گاو صندوق خود را از پله ها بالا ببرند. با توجه به وزن گاو صندوق ها سنگین می باشد، و به دلیل وجود جاذبه ی زمین که مانع از حرکت دادن گاوصندوق به سمت بالا می شود، باید بتوانید کنترل آن را به گونه‌ ای به دست بگیرید، که هنگام جا به جایی هیچ مشکلی برایتان به وجود نیاید. هر زمان که قصد انجام این کار را داشتید، بهتر است، از یک اهرم برای جا به جایی استفاده کنید. برای جا به جا کردن دو گاوصندوق همزمان با یکدیگر با استفاده از چرخ دستی های مخصوصی انجام شود. این چرخ های دستی قرمز رنگ می باشند، و دسته آن ها زاویه 90 درجه دارد، و یک صفحه و پلیت صاف که با دستگاه جوش به بخش بدنه متصل شده است، در بخش زیرین خود دارد، که محل قرار گیری اجسام سخت و سنگین می باشد.

همچنین می توانید برای استفاده از خدمات ما در زمینه 

باربری شمال تهران

باربری غرب تهران

بهره مند شوید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید