X

باربری و اتوبار فرمانیه | تخفیف ویژه حمل بار

02144763438 تلفن تماس:
باربری و اتوبار فرمانیه

برای استفاده از خدمات باربری فرمانیه، کارگر باربری، بسته بندی، حمل بار و ... با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری امیرکبیر
باربری امیرکبیر

در باربری امیرکبیر شما می توانید از کلیه خدمات حمل بار و اسباب کشی در تهران بهره مند شوید. در این شرکت شعبات متعددی وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ها باید از اتوبار فرمانیه یاد نمود. 

برای استفاده از کلیه خدمات حمل بار و اسباب کشی در این منطقه می توانید با باربری فرمانیه تهران تماس بگیرید.

از محلات مهم فرمانیه می توان به خیابان عمار، عسگریان، سعیدی، لواسانی و اندرزگو اشاره نمود. باربری فرمانیه از شعبات باربری شمال تهران می باشد.

برای استفاده از خدمات باربری در فرمانیه با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

هزینه باربری در فرمانیه

بسته بندی و جا به جایی اثاث و وسایل منازل به عنوان اولین مرحله از مراحل اسباب کشی می باشد. با توجه به اهمیت بسیار زیادی که این موضوع دارد، در صورتی که انجام این کارها به درستی و توسط افراد آموزش دیده و باتجربه انجام نشود، به وسایل و اثاث شما خسارت و آسیب وارد خواهد شد.

خسارت وارد شده می تواند در حین جا به جایی و در داخل ماشین های باربری این اتفاق خواهد بیافتد. برای این که مجبور نباشید، تمام مراحل بسته بندی و جا به جایی را خودتان انجام دهید، می توانید از باربری های معتبری که در زمینه ی ارائه خدمات باربری در حال فعالیت می باشند، کمک بگیرید. باربری امیر کبیر یکی از باربری هایی می باشد، که در تمام مناطق تهران از جمله فرمانیه به مشتریان خود خدمات مد نظر آن ها را ارائه می دهد. در صورتی که ساکن این شهر هستید، و قصد جا به جایی دارید، می توانید از پرسنل باتجربه و متخصص این مجموعه کمک بگیرید. کارگر باربری هنگام جا به جایی به منزل شما مراجعه می کنند، و تمام مراحل بسته بندی را در منزل شما با استفاده از تجهیزات لازم بسته بندی و آماده ی بارگیری می کنند. در باربری فرمانیه از ماشین های مختلفی برای انجام جا به جایی استفاده می شود، ماشین انتخابی شما می تواند کامیون، کامیونت، خاور، نیسان و وانت بار باشد. نوع ماشین انتخابی با توجه به میزان و حجم بار شما تعیین خواهد شد.

شما می توانید با خیال راحت و اطمینان کامل از خدمات ارائه شده در باربری امیر کبیر استفاده کنید. این باربری خدمات ارائه شده در مجموعه خود را به صورت 24 ساعته در زمینه ی بسته بندی خرده ریز و اقلام درشت، حمل و نقل و باربری، جابجایی بار و اثاث کشی برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

هزینه باربری فرمانیه به نوع بار و مسیرها بستگی دارد.

برای استعلام هزینه باربری و اتوبار فرمانیه با باربری امیرکبیر تماس بگیرید.

خدمات باربری فرمانیه

در باربری فرمانیه کلیه خدمات مربوط به حمل بار و جابجایی لوازم منزل صورت می گیرد. از جمله این خدمات می توان به این موارد اشاره نمود:

حمل و بسته بندی مبلمان

بسته بندی لوازم منزل بعضی از وسایل منزل باید با دقت بسیار زیادی انجام شود. بسته بندی و حمل مبلمان یکی از این وسایل می باشد. به همین خاطر بهتر است، هنگام بسته بندی آن ها دقت بسیار زیادی را به کار بگیرید. در مواردی که بسته به صورت اصولی و درست انجام نشود، باعث وارد شدن خسارت به وسایل شما خواهد شد. به همین خاطر توصیه می کنیم، از کارگران باربری خواهش کنید، تا با دقت این کار را انجام دهند.

هزینه خدمات در باربری فرمانیه

حمل پیانو، ساید بای ساید و گاو صندوق

ممکن است، شما قصد جا به جایی وسایل سنگینی مانند پیانو، ساید بای ساید و گاو صندوق را داشته باشید. با توجه به این که نمی توانید این کار خودتان انجام دهید، بهتر است، از خدمات ارائه شده در باربری فرمانیه استفاده کنید.

در مورد این خدمات بیشتر بدانید:

 

اسباب کشی لوازم اداری

گاهی اوقات ممکن است، تصمیم بگیرید، که محل کار خود را جا به جا کنید. در این موارد نیاز است، تا لوازم و وسایل محل کار خود را جا به جا کنید. در بین این وسایل چون ممکن است، وسایلی وجود داشته باشد، که برای جا به جایی حساسیت زیادی دارند، و یا این که اطلاعات مهمی در داخل آن ها باشد، بهتر است، خوب بسته بندی شوند.

اتوبار و باربری ارزان در فرمانیه

باربری در فرمانیه تمام خدمات مربوط به اثاث کشی، حمل اثاث منزل و ادارات و شرکت ها را با قیمت مناسب و با بالاترین کیفیت ها برای مشتریان خود ارائه می دهد.

حمل و جابجایی جهیزیه عروس در فرمانیه تهران

یکی از سخت ترین و حساس ترین جا به جایی ها مربوط به حمل و جابجایی جهیزیه عروس می باشد. با توجه به این که تمام وسایل نو هستند، برای جا به جایی نیاز به کمک از افرادی دارند، که تجربه کافی را در این زمینه دارند.

تمام سعی و تلاش باربری امیر کبیر در منطقه ی فرمانیه و یا سایر مناطق شهر تهران این است، که بتواند خدمات با کیفیت را با قیمت ارزان و مناسب برای مشتریان خود انجام دهد. به همین خاطر برای این که بتوانند رضایت تمام مشتریان خود را جلب کنند، قبل از انجام مراحل جا به جایی موارد زیر را انجام می دهند.

 • ارائه ی بهترین خدمات بسته بندی با به کارگیری افراد متخصص و تجهیزات مورد نیاز 
 • استفاده از ماشین های حمل بار با توجه به نوع و میزان بار شما
 • حمل بار و وسایل مد نظر شما به شهرستان ها و تمامی مناطق تهران
 • قیمت مناسب و اقتصادی
 • صدور بیمه نامه 
 • اجاره ی انبارهای موقت.
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی در تمام مناطق تهران

بسته بندی و حمل بار در فرمانیه

مزایای استفاده از خدمات باربری فرمانیه به چه صورتی می باشد؟

 • به کارگیری کارگران باتجربه و مجرب
 • حمل بار و لوازم سنگین و حساس منازل شما که می تواند شامل بوفه، یخچال های ساید بای ساید، پیانو، گاو صندوق، کامپیوتر، لوازم اداری و... باشد.
 • صدور بیمه نامه برای اطمینان بیشتر مشتریان 
 • جا به جایی استاندارد و صحیح بار بدون وارد شدن خسارت به بارهای شما
 • بسته بندی اصولی و درست بار و لوازم شکستنی 
 • نوع بسته بندی وسایل شما به گونه ای می باشد، که در برابر ضربه های غیر منتظره و پیش بینی نشده مقاوم باشند.
 • استفاده از کارتن ها در ابعاد و ضخامت های متفاوت برای بسته بندی وسایل شما
 • نوع تجهیزات به کارگرفته شده برای بسته بندی کالا اعم از ضربه گیرها، محافظ ها، کارتن ها و چسب ها از مواد درجه یک و با کیفیت می باشد.

از دیگر خدمات مرتبط می توان به این موارد اشاره نمود:

باربری سعادت آباد

باربری پونک

باربری صادقیه

باربری زعفرانیه

باربری کامرانیهامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید